Як зв'язати дві волосіні.

Навіть рибалка-новачок не може йти на риболовлю, якщо він не знає, як з'єднати дві волосіні. Вузол під назвою «кривавий» дозволить легко поєднати волосіні, він має невеликий діаметр, легко проходить через пропускні кільця спінінга, має міцність на розрив до 75%.
Вам знадобиться
  • - металеві смуги;
  • - дріт.
Інструкція
1
Щоб зв'язати дві волосіні вузлом «кривавий» було простіше, можна зробити спеціальне пристосування. Воно являє собою затиск у вигляді подвійної прищіпки. Виготовляється це пристосування з трьох смужок металу, які скручені внизу дротом. Смужка, що знаходиться в центрі, розташована прямо, а дві інші відгинаються від неї під кутом 25-30 градусів. Такий затиск дозволяє затиснути волосіні, щоб під час виконання витків вони були нерухомі і не плуталися між собою.
2
Розташуйте волосіні, які вам потрібно зв'язати, між пластинами затиску, одну жилку пропустіть між першою і другою пластинами, а іншу - між другою і третьою.
3
Кінець однієї волосіні оберніть навколо іншої 4-6 разів. Кількість витків залежить від товщини жилки - якщо вона тонка, витків повинно бути більше і навпаки. Волосінь товщиною до 0,15 обертається в 6 витків, до 0,27 - в 5 витків, а для волосіні товщиною 0,3 і більше достатньо 4 витка. Якщо ви прив'язуєте плетінку, вона обертається в 2-3 витка.
4
Кінець тій волосіні, яку ви обертали навколо іншої, загорніть назад. Просуньте його між волосінями в тому місці, де починаються витки, близько самого затиску.
5
Другу волосінь оберніть навколо першої так само, як ви робили в першому кроці. Робити це потрібно з іншого боку затиску. Візьміть кінець другої волосіні і Протягніть його в петлю, що утворилася в середині. Протягнути другу волосінь потрібно так, щоб вона була спрямована в бік, протилежний напрямку кінця першої волосіні.
6
Змочіть вузол, який у вас вийшов і акуратно натягнувши волосінь за довгі кінці, затягніть його тугіше. Ображати зайве якомога ближче до вузла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2mYlK4iODvE
Зверніть увагу
Ретельно відшліфуйте грані затиску, інакше вони можуть перерізати волосінь.
Корисна порада
Не забувайте взяти з собою на риболовлю затискач - він значно полегшує зав'язування вузлів з волосіні. Для того щоб зажим не загубився, якщо вислизне з рук, передбачте внизу страхувальну петлю з дроту.