Як вибрати змішувач у ванну.

Приступаючи до ремонту у ванній кімнаті неможливо обійти стороною таку деталь, як змішувач гарячої та холодної води. Різноманітність асортименту, безсумнівно, надихає на творчі нововведення у ванній кімнаті.
Вам знадобиться
  • Похід в найближчий магазин сантехніки.
Інструкція
1
Двовентильні змішувачі. Цей вид змішувача кожен з нас бачив. Це звичний для нас, класичний змішувач, родом з СРСР. На змішувачі маються два вентиля-ручки. Один відповідає за холодну, другий за гарячу воду. Найпоширеніший вид змішувача. Має ряд переваг. Він менш чутливий до забруднення води піском, іржею та іншими матеріалами. Він зручний в ретельної надбудові води, як по температурі, так і за об'ємом води, що виходить з крана. Буде корисний тим, хто ставить в квартиру водяні лічильники, тобто для економії.
2
Одноважільні змішувачі. Самі універсальні змішувачі з усього асортименту часто купуються змішувачів. Досить швидко завоювали собі популярність, завдяки легкій експлуатації. На відміну від попереднього виду змішувачів, цей має тривалий термін роботи в хорошому стані і відмінну універсальність, за рахунок регулювання води однією ручкою. Для того, щоб включити і відрегулювати воду нам необхідно повернути всього одну ручку: вгору-вниз для регулювання натиску, вправо-вліво для регулювання температури води, що подається. Все дуже просто. Монтаж обраного виду змішувача може бути здійснений людиною, не володіють навичками слюсарної роботи.
3
Термостати. Значно відрізняються в ціновій категорії і мають ряд переваг. За назвою можна зрозуміти, що цей вид змішувача підтримує певну температуру. Спочатку змішувач налаштовують на конкретну температуру, а потім приступають до використання. Феномен полягає в тому, що змішувач всіляко підтримуватиме температуру. Він не дасть вам ні обпектися, ні охолодитися. Найбільш корисним виявиться такий вид змішувача саме сім'ям з маленькими дітьми, а також людям, які не люблять перепади температур, що часто буває в системах нашого водопостачання.
Змішувач - це пристрій, який змішує гарячу воду з холодною. Зараз в магазинах наданий величезний вибір змішувачів, що розрізняються за формою, матеріалу, якості. Найбільш поширеними вважаються конструкції «Ялинка», одноважільний змішувач, настінний змішувач.
Інструкція
1
Ялинка - це найпростіша конструкція, вона являє собою два суміщених крана, а між ними виливши (вигнутий або прямий), з якого ллється вода. Він буває як нерухомим, так і обертовим. В таких змішувачах подачу води регулює вентиль. Традиційним недоліком експлуатації вважається те, що з часом ви не зможете закривати воду до кінця. Це відбувається через те, що від дії жорсткої води деформується гумова прокладка. Керамічний вкладиш вважається більш довговічним, так як він стійкий до хімічного впливу води.
2
Змішувач. У пристрої і використанні цей змішувач досить простий. Принцип роботи полягає в тому, що дві сферичні поверхні з отворами поєднуються в потрібне вам положення, регулюючи натиск і температуру води.
3
Настінний змішувач. Такий вид змішувачів жорстко прикріплений до водопровідних труб. Регулювання температури і напору води відбувається за рахунок важеля. Виливши такий же, як і у інших конструкцій. Також в такі змішувачі зазвичай вбудовуються аератори, які формують пряму і акуратну струмінь води. Але він вимагає періодичність чищення, інакше вода буде бризкати в різні боки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tyv7OTc457c
Зверніть увагу
При покупці необхідно цікавитися такими запитаннями: -Умови гарантійного обслуговування-наявність сертифіката-комплектація
Корисна порада
Відвідайте кілька магазинів, адже вибір змішувачів дуже великий. Для початку намагайтеся оглядово дізнатися якомога більше, а потім звужує коло пошуку.