Як назвати хлопчика в жовтні. чоловічі імена для народжених в жовтні.

Яким ім'ям назвати дитину - одне з головних питань для майбутніх батьків. Адже воно дається один раз на все життя. І від імені може залежати навіть доля. Хлопчика бажано наректи іменем стійким і мужнім. Особливо, якщо він народився в жовтні - у час, коли природа готується до зими і прощається з літом.
Інструкція
1
При виборі імені, зверніться до календаря імен, до святцями. Святці - це список християнських святих, складений за днями їх поминання. Як правило, на кожен день, доводиться кілька імен. Якщо ви підберете дитині ім'я, орієнтуючись на святого, то забезпечите дитину захистом на все життя. День імені - це день ангела-хранителя.
2
Діти, народжені в жовтні, належать до двох знакам зодіаку - ваги і скорпіон. Якщо батьки більше вірять астрології, то їм варто вибрати синові ім'я, яке радять астрологи. Ім'я має певну силу, і якщо воно правильно буде підібрано до характеру, то у людини не виникне внутрішнього конфлікту.
3
Якщо батьки вирішили підібрати ім'я, не орієнтуючись на святці і поради астрологів, то потрібно мати на увазі, що чоловіки, народжені в жовтні обережні, практичні, хазяйновиті. Вони порядні і не запальні. Професію вибирають з області бізнесу, юриспруденції чи мистецтва. З друзями і близькими вони не завжди тримають слово, можуть порушити дані зобов'язання. Але самі не надають цьому великого значення, тому що завжди готові прийти на допомогу другові, якщо він в біді. Поради давати не люблять, втім, як і приймати - завжди грунтуються тільки на своїй думці. Знаючи все це про майбутню дитину, батьки зможуть вибрати ім'я дитині, прочитавши значення імен.
4
Чоловічих імен, рекомендованих для народжених в жовтні, багато. Вибір у батьків не обмежений кількома. Різноманітність дає можливість зупинитися на імені, яке буде поєднуватися з по батькові та прізвищем. Так уже склалося історично, що по батькові в нашій країні грає не малу роль. Воно додає статус, тому важливо, щоб ім'я милозвучно поєднувалося з по батькові. Але найважливіше - ім'я має подобатися обом батькам. І не бути безглуздим або смішним для сучасної людини. Дитині не варто не сильно виділяться серед однолітків, а незвичне ім'я може стати предметом насмішок. А хлопчикові дуже важливо, щоб його приймали друзі.
5
Ось деякі імена, які підходять хлопчикові, народженому в жовтні. По святцях - Веніамін, Михайло, Давид, Костянтин, Іван, Деніс.По знакам зодіаку. Ваги: Борис, Віктор, Євгеній, Леонід, Макар. Скорпіон: Аркадій, Сергій, Федір, Юрій, Ярослав.
Зверніть увагу
Ім'я дитини, народженої восени не повинно бути приземленим. Діти, що народилися восени, реалісти. Романтичне ім'я допоможе йому в житті. Як назвати дитину, народжену в вересні. Вересневі імена для хлопчиків. Вересневі імена для дівчаток. Васса, Наталія, Анна, Марфа, Руфіна, Василина, Єлизавета, Раїса, Феодора, Анфіса, Домна, Людмила, Віра, Надія, Любов, Софія. Як назвати дитину, народжену в жовтні.
Корисна порада
Замислюючись про те, як назвати хлопчика або ж дівчинку, необхідно пам'ятати, що ім'я нам дається один раз і на все життя. Вважається, що вибір імені для дитини залежить від пори року, а так же місяця, в якому він народився. При виникненні будь-яких розбіжностей в сім'ї, в побутових сварках, такий чоловік намагається шукати компроміс, а якщо конфлікту не вдалося уникнути, то на примирення він завжди готовий піти першим. Ось декілька варіантів імен для хлопчиків, народжених в жовтні