Фільтр для води: Як вибрати правильно.

Завдяки своїм якостям пінопласт набуває все більшої популярності. Він застосовується в багатьох конструкціях. Спосіб кріплення залежить від його властивостей, які визначаються маркою. Під цим поняттям маються на увазі щільність і жорсткість матеріалу. Ці показники визначають навантаження, які може витримати покриття пінопласту.
Вам знадобиться
  • - Пінопласт;
  • - клей;
  • - перфоратор;
  • - пластикові дюбеля;
  • - перфорований куточок.
Інструкція
1
Пінопласт можна кріпити на будь клеїть. Для цього підходять морозостійкі фасадні клеющие кошти, рідкі цвяхи, суміші для кахельної плитки. Але краще виберіть спеціальний склад для пінополістиролу.
2
Клеїти пінопласт можна практично до будь-якої поверхні: бетон, цегла, дерев'яні конструкції. В першу чергу, підготуйте підставу для кріплення матеріалу. Очистіть стінки від розчину та інших забруднень, що знижують адгезію. Якщо є дефекти площині, заштукатурьте фасад. Використовуйте для цього цементний розчин. Нанесіть на підставу грунтовку глибокого проникнення. Дочекайтеся, коли стіна просохне.
3
В нижньому краї першого ряду пінопласту встановіть горизонтально стартовий профіль. Закріпіть його дюбелями через кожні 30 сантиметрів. Відстань між сусідніми виробами витримуйте 2-3 міліметра. Це дозволить уникнути деформацій, в слідстві термічного розширення.
4
Приклейте листи пінопласту до фасаду в шаховому порядку горизонтально, знизу вгору. Такий спосіб дасть перев'язку вертикальних швів. На кутах зробіть зубчасте зачеплення плит. На перший ряд клей нанесіть з відступом на ширину стартового профілю. Приберіть надлишки клею з фасаду стінки і поверхні приклеиваемого матеріалу. Клейовий склад повинен покривати не мене 40 відсотків площі. Не допускайте утворення повітряних пробок.
5
При монтажі, плити пінопласту щільно притискайте один до одного. Уникайте попадання клейової маси в стики. Шви закладіть герметиком або морозотривкої монтажною піною. Це дозволить усунути утворення містків холоду. В місцях дверних і віконних прорізів кріпите цілі листи, з вирізаними фрагментами.
6
Перфоратором просвердлите отвір в стіні і забийте пластмасовий дюбель. Капелюшок кріпильного матеріалу повинна бути врівень з поверхнею листа пінопласту. Кількість кріплень на одну плиту визначайте в залежності від висоти приміщення і вітрового навантаження.
7
Дверні та віконні прорізи підсильте перфорованими кутовими елементами. З виконання кріплення пінопласту приступайте до нанесення захисно-декоративного шару поверхні стіни.
Зверніть увагу
Не допускайте, щоб у складі клею були присутні органічні розчинники. Вони можуть розчиняти пінопласт.
Корисна порада
Для покриття великих площ краще скористатися механічним способом кріплення пінопласту. Це дозволить розбити шар матеріалу на два і дозволить заощадити на піні.