Як відключити вікно "Привітання".

При запуску комп'ютера з системою Windows XP кожному користувачеві доводиться кілька секунд витрачати на вікно з вітальним повідомленням, а також на введення імені та пароля. Це має сенс для організацій, де одним комп'ютером можуть користуватися кілька людей. А для домашнього комп'ютера це зайва трата часу, тому варто від нього позбавитися.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть закладку «Налаштування», натиснувши її лівою кнопкою. Ви побачите в підміню напис «Панель управління». Виберіть її.
2
Відкриється вікно системних параметрів. Виглядати вона може, як список маленьких значків для конкретних операцій, або як категорії дій зі звуком, налаштувань екрану або інших дій. Виберіть меню «Облікові записи користувачів».
3
З'явиться нове вікно, в якому натисніть лівою кнопкою миші пункт «Облікові записи користувачів», цей напис знаходиться в правій нижній частині. Якщо у вас панель управління виглядає як список значків, через які запускаються настройки системи, відшукайте значок з такою ж назвою і запустіть його подвійним клацанням. І в тому, і в іншому випадку відкриється однакове вікно налаштувань.
4
Натисніть на напис «Зміна входу користувачів в систему» - це і буде головний інструмент, що впливає на запуск Windows. Відкриється сторінка, на якій знайдіть пункт «Використовувати сторінку вітання». Зніміть з нього галочку і натисніть кнопку «Застосування параметрів». У більшості випадків цього достатньо і привітальна сторінка більше не з'являється.
5
Закрийте всі вікна і перезавантажте комп'ютер для перевірки. Якщо все зроблено правильно, після завантаження системи ви відразу ж побачите робочий стіл Windows.
6
Якщо при запуску все ж з'явиться віконце з вимогою введення імені користувача і пароля, значить потрібно виконати ще деякі дії. Увійдіть в систему, натисніть кнопку «Пуск», виберіть меню «Виконати» і введіть таку строчку: control userpasswords2, після чого натисніть «ОК» Відкриється оснастка управління паролями.
7
Зніміть галочку з напису «Вимагати введення імені користувача і пароля». Підтвердіть зміни, натиснувши кнопку «Застосувати». З'явиться вікно настройки автовходу в систему. Якщо у вас є пароль до облікового запису - введіть його. Якщо пароля не було, залиште, як є. Натисніть кнопку «ОК» для збереження настройки.
8
У тому ж вікні, де знімали галочку, виберіть закладку «Додатково». У нижній частині ви побачите напис: «вимагати натискання Ctr + Alt + Delete». Перевірте, щоб там не було галочки. Якщо вона є - зніміть і натисніть "ОК". Закрийте всі вікна і перезавантажте комп'ютер. Насолоджуйтесь простим і швидким запуском системи.