Як відмити автозагар.

Автозагар - швидке і універсальний засіб для отримання засмаги. Зазвичай наносити автозагар особливих труднощів не становить, а ось змити його з долонь або тіла в разі невдало підібраного кольору, появи жовтизни або неприродного апельсинового відтінку виходить не завжди. Як відмити автозагар?
Інструкція
1
Самий просто спосіб позбутися від автозагара - не звертати на нього уваги. З часом небажаний відтінок піде. Частіше приймайте душ, добре натираючи шкіру намиленої мочалкою і змивайте великою кількістю води. Дешеві кошти сходять з шкіри за 3-7 днів, дорогий автозагар може залишатися 2 тижні.
2
Якщо ви швидко хочете відмити автозагар, распарьте шкіру. А саме полежте 30 хвилин в теплій ванні або відвідайте сауну. Потім нанесіть скраб або пілінг для тіла на губку і помасажуйте шкіру. Замість скрабу прекрасно підійде мелену каву або мелена морська сіль. Зазвичай за одну процедуру вдається позбутися від автозагара повністю.
3
Нанесіть на ватку молочко або лосьйон для зняття макіяжу і потріть шкіру з автозагаром. Це м'яке, делікатний засіб поступово зробить автозагар менш помітним, воно підходить для проблемної шкіри. Більш ефективно бореться з фарбою на тілі засіб для зняття макіяжу на спиртовій основі.
4
Сильнодіючий спосіб змити якісний автозагар - за допомогою спирту. Змочіть ватяний диск чистим спиртом, м'яко потріть шкіру. Будьте обережні: спирт сильно сушить шкіру. Відразу рекомендується нанести на тіло крем.
5
Розбавте свіжовичавлений сік одного лимона водою в пропорції 1: 1. Просочіть ватний тампон і протріть ділянки шкіри з автозагаром. Через 15 хвилин прийміть душ. Змастіть шкіру живильним кремом. Засмага повинен значно посветлеть і стати більш рівним і природним.
6
Оцет столовий працює за принципом лимонного соку. Щоб повністю позбавитися від автозагара, зробіть декілька процедур протирання протягом дня.
7
3% -ним розчином перекису водню просочіть ватний диск і протріть їм шкіру. Ефект ще більший, ніж при застосуванні оцту або лимона. Не забудьте нанести живильний лосьйон на тіло після процедури.