Як написати проект з екології.

У світі приділяється багато уваги екологічній чистоті продуктів харчування, земель, водойм, та й усієї планети в цілому. Проект по екології покликаний вирішувати проблеми, що накопичилися, в ньому повинні бути запропоновані конкретні підходи до їх вирішення.

Вам знадобиться

- персональний комп'ютер; - текстовий редактор; - редактор презентацій.

Інструкція
1

Перед тим як приступити до написання проекту, необхідно обрати тему дослідження. Тема дослідницького проекту повинна включати себе проблему - невідповідність ідеального стану реальності.

2

Відповідно з темою дослідження ставиться основна мета роботи. Мета - це і є вирішення проблемної ситуації. Наприклад, метою може бути виховання екологічної культури школярів або усунення несанкціонованих звалищ в певному регіоні.

3

Робота триває постановкою завдань. Завдання дослідницького проекту виступають своєрідним планом вирішення проблеми.

4

Далі в проекті розглядаються теоретичні аспекти досліджуваної теми: сутність проблеми, підходи до її вирішення, досвід вчених. Після чого проводиться комплексний аналіз проблеми і пропонується комплекс конкретних заходів з описом заходів та технологій для вирішення поставлених в роботі завдань. У другій частині проекту проводиться детальний фінансовий розрахунок, складається кошторис, вказуються ресурси, необхідні для його реалізації.

5

Оформляється проект з екології, як і всі наукові письмові роботи, відповідно до державних стандартів, потім роздруковується і підшивається в папку .

6

Для захисту проекту часто потрібно презентація. Зробити її можна, наприклад, в програмі Microsoft Power Point. Не варто захоплюватися великою кількістю слайдів, зайвої анімацією. Зміст презентації повинно бути ємним і коротким. Якщо на захисті немає відповідного обладнання для показу презентації, то слайди можна роздрукувати і роздати комісії в якості ілюстративного матеріалу.

Корисні поради

Для написання проекту з екології обов'язково використовуйте передові розробки вчених, але при оформленні не забувайте посилатися на використовувані джерела. Чи не переписуйте їх ідеї в практичній частині роботи, ідея написання проекту полягає в розробці інноваційної методики вирішення проблеми.