Як відкрити в собі художника.

Починаючи з раннього дитинства кожній дитині пропонують помалювати. Однак у більш старшому віці живопис найчастіше незаслужено відходить на другий план. Тим не менш, відкрити в собі художника можна в будь-якому віці. Живопис допомагає висловити свої емоції, розслабитися, розкрити творчий потенціал і розібратися в собі.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - палітра;
  • - фарби;
  • - кисті.
Інструкція
1
Забудьте про те, що ви можете зробити що-небудь неправильно. Намагайтеся не думати про техніку взагалі. Крім того, не читайте і численних книг, навчальних малювання. Довіртеся лише власній інтуїції і фантазії.
2
Оберіть прості матеріали для творчості. Наприклад, на першому етапі вам буде непросто працювати з полотном і маслом, тому віддайте перевагу пастелі або гуаші. При цьому купіть хорошу щільний папір, палітру для змішування і кілька кистей різного діаметру.
3
Розташуєтеся на самоті, в тихій обстановці. Розкладіть всі речі і відразу починайте малювати. Для першого разу не вибирайте конкретного сюжету: покажіть на папері все, що прийде в голову. Це може бути навіть абстракція. Ваша мета - не боятися працювати з кольором, а також поспостерігати, як поводяться фарби в дії.
4
Наступного разу спробуйте намалювати своє переживання, дитячий спогад або сон. Не прагніть до реалістичності малюнка. Нехай вами керує фантазія, а не розум. Цілком можливо, що представлена на папері злість або любов, виявиться дуже цікавими з точки зору живопису.
5
Переходьте до більш конкретних сюжетів. Спорудіть на столі нескладний натюрморт, спробуйте намалювати пейзаж за вікном. Шукайте себе в різних жанрах. Не виключено, що у вас несподівано почнуть виходити, наприклад, тварини в русі або заходи сонця.
6
Підключайте технічну та теоретичну базу, якщо відчуваєте в цьому необхідність. Задоволення від творчості і бажання малювати далі - вірний привід отримати додаткові знання. Пропорції, компонування, перспектива, грунтовка: десятки базових понять у живописі допоможуть вам краще розкрити власний потенціал.
Корисна порада
Не переживайте, якщо спочатку у вас нічого не вийде. У світовій живопису чимало прикладів шедеврів, абсолютно нескладних з технічної точки зору. Проте їх геніальність - в магічному створенні образів і роботі з кольором.