Як розповісти про собаку.

Якщо у вас є чотириногої друг, і вам потрібно скласти розповідь про нього, повідомте про його звички і уміннях. В оповіданні ви зможете не тільки описати зовнішній вигляд вашого вихованця, але і підкреслити його відданість і дружелюбність, розум і здібності.
Інструкція
1
Розкажіть про те, коли і за яких обставин у вашій родині з'явився домашній вихованець, новий член родини. Поділіться спогадами про перше враження, яке він на вас справив. Наприклад, можете розповісти про вашої заповітної мрії: мати вірного друга, собаку.
2
Повідомте про породу. Зверніть увагу в оповіданні на особливості поведінки собак саме цієї породи. Розкажіть також про її родовід (батьків, їхні досягнення, чистокровності або змішанні кровей різних порід).
3
Опишіть зовнішній вигляд вашого вихованця (окрас, вираз очей, особливості будови частин тіла, форму вух, хвоста і т.д.).
4
Далі розкажіть про те, як звуть вашого друга і як виникла ідея саме таку кличку йому дати.
5
Згадайте якісь кумедні ситуації з життя домашнього вихованця, в яких ви зможете поділитися враженнями від його витівок, хитрості, ніяковості і т.д. Наприклад, можна розповісти про те, як він забавно бігав за котами або сгриз ваші домашні тапочки.
6
Перерахуйте звички собаки. Наприклад, повідомте, що він вважає за краще спати в подружньому ліжку або завжди уважно принюхується і придивляється до нових людей в будинку.
7
Розкажіть, як проходив процес виховання: чи всі вдавалося з легкістю, з чим ніяк не хотів миритися ваш чотириногий друг. Якщо вашу собаку виховував професійний інструктор, повідомте про це.
8
Розкрийте характер вашого чотириногого друга: відсутність агресивності, дружелюбність по відношенню до дітей або настороженість до незнайомих людей, примхливість і норовливість. Розкажіть, як вдається ладнати вашої собаці з іншими домашніми вихованцями, якщо такі є.
9
Розкажіть про те, чому навчена ваша собака (приносити кинуту вами паличку, долати спеціальні перешкоди, не підпускати до вас чужих людей, не брати з рук сторонніх їжу і т.д.).
10
Якщо ваша собака брала участь у якихось конкурсах або змаганнях, розкажіть про це. Не забудьте згадати про отримані призи та нагороди.
11
Розкажіть про те, як ви ставитеся до свого домашнього вихованця, як цінуєте час, проведений разом, як він допомагає вам долати депресивні стани або просто втома.