Як зробити будинок для собаки.

Одним з важливих моментів при закладі собаки є облаштування її житлового місця. Багато що в цьому плані залежить і від виду вашого житла (приватний будинок або квартира), і від породи вашого вихованця. Зупинимося на найбільш поширених типах «будинків» для собак.
Інструкція
1
Заводя собаку, ви повинні відразу ж вирішити: де вона перебуватиме більшу частину часу? Якщо ви живете в квартирі, то це зрозуміло і так. У такому випадку потрібно вибрати місце в будинку для розміщення «будиночка» чотириногого друга. Дуже важливо, щоб житло собаки розташовувалося не на протязі. Навіть низькі температури не так страшні тварині, як наскрізний вітер. Тому не розташовуйте житло на ходу, близько дверей або вікон. Постарайтеся, щоб воно було відгороджене якимось габаритним предметом меблів.
2
Сам будиночок для квартири може бути вельми різноманітним. Сьогодні будь-який великий зоомагазин порадує власника собаки великим вибором: від простих тапчанів до будиночків з уже облаштованим лежаком і мають кілька відділень.
3
А от якщо ви живете в приватному будинку і житло для вашої собаки збираєтеся розмістити на вулиці (у дворі, наприклад), то в цьому випадку житло своєму вихованцеві ви можете зробити самостійно. Основним типом вуличного будинки для собаки є будка або конура. Розраховуючи її розміри, відштовхуйтесь від зростання вашого пса, довжини, висоти холки і ширини в плечах. В майбутньому житло собака повинна відчувати себе вільно і не бути стиснутої; вона повинна мати можливість лягти, повністю витягнувшись.
4
Як матеріал для буди використовується дерево - хороший теплоізоляційний матеріал, екологічної чистий.
5
Саму конуру умовно можна розділити на три частини: настил (стать), коробка (стінки) і дах. Почніть з підлоги. Важливо підігнати дошки таким чином, щоб між ними не було щілин. При цьому собака не повинна застрягти кігтями в місцях з'єднання брусів.
6
На підлогу ставиться чотиристінну коробка. Стінки повинні бути двошаровими. Простір між внутрішньою і зовнішньою частини потрібно утеплити теплоізоляційними матеріалами, наприклад, клоччям. Знову ж перевірте, щоб стіни не проглядали.
7
Коли каркас буде готовий, поставте його на бруски так, щоб будка височіла в трохи більше 10 сантиметрах над землею.
8
Тепер настав момент звести дах. Варіанти її форми - двосхилий або односхилий. Вибирайте на ваш смак. Пам'ятайте, що прибивати її до каркаса ні в якому разі не можна, інакше це буде ускладнювати прибирання всередині буди. Дах повинна щільно прилягати і в потрібний момент легко зніматися з основної частини житла.
9
Для виготовлення даху підійде будь щільний матеріал, що не пропускає вологу. В крайньому випадку її можна покрити покрівельним залізом або шифером.
10
Фарбувати конуру можна тільки зовні. А ось для внутрішньої частини підійде лежанка, яку найкраще набити соломою.