Як розставити меблі в кімнаті. Як раставіть меблі в кімнаті з дітьми.

Напевно, кожен з нас хоча б один раз замислювався над питанням, як правильно розставити меблі в кімнаті? Від розстановки меблів залежить багато чого: комфорт, затишок і зручність, організація зберігання речей і наявність вільного місця.
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до розстановки меблів, продумайте, для чого призначена ця кімната і яке функціональне навантаження повинна нести меблі в ній? Вам може знадобитися місце відпочинку, спальне місце, гардероб для зберігання речей, місце для роботи і т.д.
2
Другим етапом необхідно визначити колірну гамму меблів, виходячи з колірної гами стін, стелі та підлоги. Гармонійний інтер'єр грає вирішальну роль в житті людини: чи буде кімната розташовувати до заспокоєння і розслаблення або, навпаки, порушувати і дратувати? Відповідь залежить від колірної і стилістичної гармонійності кімнати.
3
Намалюйте план кімнати, щоб позначити на ньому габарити меблів. Умовно накресліть обриси предметів меблів і оцініть залишився простір, чи буде кімната тісного або занадто просторою? Зрозуміло, що план повинен бути витриманий в пропорціях, інакше вийшов креслення не дасть реального уявлення про нову обстановці.
4
Класичним варіантом є розстановка меблів уздовж стін кімнати, виняток становлять кавові або журнальні столики, стільці і крісла. Однак якщо габарити кімнати дозволяють, можна зонувати кімнату предметами меблів. Наприклад, відокремити книжковим стелажем робоче місце від місця відпочинку. Не забувайте головне правило розстановки меблів: зручність насамперед.