Як укладати волосся пінкою.

Одним з найважливіших елементів стилю будь-якої модниці є зачіска. Існує величезна кількість різноманітних засобів-помічників для створення зачіски. Одним з таких засобів є пінка для укладання волосся. Як же використовувати цей чудовий продукт?
Інструкція
1
Укладати волосся пінкою дуже просто. Для початку необхідно визначитися, якого результату ви хочете досягти. Якщо вам хочеться отримати об'ємну зачіску необхідно придбати пінку для укладки з ефектом об'єму. Невелика кількість пінки нанесіть на коріння вологих волосся і використовуючи круглу щітку-гребінець і фен, укладіть волосся. Використовувати пінку можна і на сухому волоссі, правда результат буде не таким чудовим, як при нанесенні на вологі локони.
2
Пінка для укладання волосся є не тільки чудовим засобом для додання обсягу, а й прекрасним фіксатором зачіски. Нанесіть її на плоску гребінець і рівномірно розподіліть по волоссю. Волосся стануть слухняними і легко піддадуться укладанні. Якщо ви любите носити кучеряві прядки і використовуєте бігуді для завивки, то перш ніж закріпити локони, нанесіть на них невелика кількість пінки. Це забезпечить приголомшливу завивку, не склеюються волосся. Така зачіска може триматися більше 12 годин і не вимагає додаткового закріплення. Важлива роль даного косметичного засобу полягає ще і в тому, що воно містить речовини захищають волосся від пошкоджень під час сушки і укладання, а також вітаміни, що сприяють зміцненню волосся.
3
За допомогою пінки для укладання можна створити чудову і дуже модну зачіску «ефект мокрого волосся». Для цього вам лише необхідно вимити голову і завдавши пінку на руки, рівномірно розподілити її по волоссю. При цьому руки повинні максимально розтріпується волосся. Далі висушіть волосся феном і зачіска готова.
4
Вибираючи пінку важливо звернути увагу на її функціональність: для обсягу або фіксації. Не забувайте про те, що ступінь фіксації буває різною і з урахуванням особливостей вашого волосся виберіть правильний продукт. Дбайте про своє волосся - перевірте, чи є в складі продукту вітаміни і чи має він захищають властивостями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ocKbCEixPnA