Як витягати стелю.

Натяжні стелі - це сучасний зручний і функціональний спосіб згладити нерівності і приховати видимі недоліки стелі, перетворивши його в ідеально рівну, візуально привабливу поверхню. Саме натяжні стелі використовуються для втілення сміливих дизайнерських ідей.
Інструкція
1
Виміряйте периметр кімнати і зробіть ескіз майбутньої стелі. Надайте ескіз фірмі-виробнику. На підставі цих даних технолог розрахує розмір полотна з урахуванням всіх припусків, який направить фахівцям для виготовлення стелі.
2
Разом з полотном замовте весь необхідний профіль і кріплення. Проконсультуйтеся з фахівцями, який інструмент краще використовувати для монтажу обраного матеріалу.
3
Зробіть в кутках приміщення мітки на стінах розташовані на невеликій відстані від стелі. Це буде лінія профілю, яку слід розмітити з використанням намеленного шнура. При цьому один кінець поміщається одному в кутку, а другий відтягується до відповідної мітці сусіднього кута. Таким чином, на стіні вимальовується пряма лінія. Відкалібруйте її рівнем.
4
Приблизно на відстані 2-3 см від стелі прикріпіть на стіни оригінальний профіль, пластиковий або дюралюмінієвий. Для точності при зміцненні профілю, застосовуйте гідроуровень, при цьому необхідно відміряти самий нижній кут стандартного стелі.
5
Також важливо при правильному монтажі профілю прорахувати з максимальною точністю величину кутів приміщення. Вимірявши довжину кожної стіни, необхідно підготувати рейки профілю. При цьому повинні бути в точності дотримані розміри.
6
На наступному етапі зробіть закріплення рейок на стінах, при цьому необхідно поєднати верхній край з позначеної по периметру лінією. Якщо виявиться, що стіна довший, ніж рейка профілю, то необхідно кріпити дві рейки вмести з використанням дюбелів і саморізів.
7
Закріпіть в кожному кутку пружинні струбцини з зажимами для підвішування полотна.
8
Розпакуйте полотно. Розправляйте стелю, починаючи з базового кута. Цю операцію необхідно робити тільки в теплому приміщенні, оскільки сильно охолоджене повітря може негативно позначитися на матеріалі. Для досягнення оптимальної температури (40-50С) використовуйте теплову гармату.
9
Закріпіть базовий кут на струбцині. Акуратно вирівняйте все полотно, і закріпіть кожен кут у відповідному кріпленні.
10
Прогрійте все полотно з теплової гармати. Температура прогріву залежить від використовуваного матеріалу.
11
Діставши один кут з струбцини, закріпіть його в кут багета. Всі залишилися кути так само закріпіть.
12
Закріпіть прямі ділянки стелі. Спочатку чіпляються місця швів, потім центральна частина. Змінні частина ділиться приблизно навпіл і закріплюється. Ця операція проводиться до тих пір, поки не залишаться невеликі ділянки - вони закріплюються в останню чергу.
Зверніть увагу
Установка натяжної стелі складний технологічний процес. Якщо не впевнені у своїх силах, то не ризикуйте, а зверніться до фахівців. Будь-яка помилка, особливо при прогріванні стелі, може призвести до псування всього полотна.