Як видалити накип на чайнику.

Як видалити цю неприємну накип на чайнику? Мабуть, це питання хвилює кожну господиню. На жаль, від неї нікуди не дінешся, навіть якщо ви використовуєте фільтр для води, з часом накип осідає в чайнику. Але якщо ваш чайник перестав блищати, то є кілька перевірених методів, як від неї легко і моментально позбутися.
Інструкція
1
Налийте в чайник холодної води і насипте в нього 2 пакета лимонної кислоти. Прокип'ятіть. Після кип'ятіння дайте суміші настоятися, потім воду потрібно злити і сполоснути чайник. Налийте знову порцію свіжої води, прокип'ятивши її ще раз. Прокипяченную воду знову необхідно вилити, так як в ній могла осісти лимонна кислота. Кількість лимонної кислоти залежить від ступеня накипу. Найкраще дану процедуру проводити регулярно, один раз на місяць, тоді видалити накип на чайнику буде набагато легше.
2
В чайник залийте воду, насипте 1 ст. ложку соди і прокип'ятіть 30 хвилин. Потім воду вилийте і налийте нову з додаванням 1 ст. ложки лимонної кислоти, прокип'ятивши знову. Лимонну воду необхідно знову вилити і залити нову воду з додаванням оцту (досить півсклянки) і теж прокип'ятіть. Провівши цю процедуру, чайник потрібно ще 3 рази прокип'ятити щоб уникнути отруєння оцтовою кислотою.
3
В чайник залийте гарячу воду і прокип'ятіть її. Додайте 2,5 ст. ложки питної води і прокип'ятіть ще 30-40 хвилин. Розчин злийте. В чайник знову налийте чисту воду і додайте оцтову есенцію. Даний розчин кип'ятіть 30 хвилин. Після останньої процедури шар накипу легко зніміть із стінок чайника.
4
В чайник налийте розчин оцтової есенції. Нагрійте вогонь до 70оС і потримайте чайник на цьому вогні 30 хвилин. Потім ретельно промийте і ще раз прокип'ятіть.
5
Для видалення накипу можна також використовувати газований напій «Спрайт». Для цього необхідно налити в чайник газовану воду і прокип'ятити, накип відійде без проблем.
6
Видалити накип на чайнику можна і наступним методом: в чайнику поварите шкірку від груш і яблук, і він придбає первинний вигляд і колір, накип моментально зникне.