Як зберігати курку.

Вибір і покупка курки, її подальше зберігання в домашніх умовах - справа не проста. Смакові якості страв залежатимуть від багатьох чинників: свіжості м'яса, правильного знекровлення, умов зберігання на виробництві і в домашніх умовах. Залежно від намірів господині, курку можна зберегти в холодильнику або заморозити.
Вам знадобиться
  • - курка;
  • - лід;
  • - вакуумний контейнер;
  • - пакети.
Інструкція
1
При покупці охолодженої курки зверніть увагу на її зовнішній вигляд, так ви зможете визначити, що продукт якісний і це буде запорукою його успішного зберігання. У птаха шкірочка повинна бути білою, не прозорою, без плям, проколів і синців. Кістки повинні бути цілими. Не повинен відчуватися неприємний запах. Перевозити курку з магазину додому краще в спеціальному пакеті.
2
Краще для приготування їжі купувати охолоджену курку, а не заморожену. Якість м'яса останньої сильно втрачається, так як при замерзанні руйнуються м'язові волокна, а білки і мінеральні речовини легше вимиваються при готовке.Охлажденную птицю можна зберігати в холодильнику до 5 днів. Краще тримати курку в вакуумному контейнері на льоду при температурі + 2оС.
3
Якщо в найближчі дні ви не збираєтеся готувати курку, то, звичайно, краще зберігати її в морозильній камері. Особливу увагу при заморожуванні м'яса птиці зверніть на упаковку. Вона повинна бути міцною, вологостійкої і герметичною. Перед заморожуванням курку розріжте на необхідні порції і упакуйте в щільні прості або вакуумні пакети. Можна так само використовувати пластикові контейнери. Видаліть по можливості повітря. Напишіть дату заморозки. Пам'ятайте, що зберігати в морозильній камері при температурі -12оС положено не більше 5 місяців.
4
Вибираючи в магазині заморожену курку, зверніть увагу на те, що в упаковці не повинно бути льоду. Його присутність говорить про те, що птах вже відтавала і була заморожена повторно. Якщо ви не збираєтеся готувати відразу курку, то відразу покладіть її в морозильну камеру. Не забудьте приклеїти етикетку з терміном придатності. Він вважається з моменту заморозки на виробництві та зазначений на упаковці.
Зверніть увагу
На упаковках деяких виробників вказані умови зберігання м'ясних продуктів. Намагайтеся дотримуватися рекомендацій.Не забувайте мити всі предмети, які стикаються із куркою.
Корисна порада
Не рекомендується повторно заморожувати відталу курку.