Як звикнути до кішки.

Бувають ситуації, коли людина терпіти не може кішок, але рідні, особливо діти, цілими днями вмовляють завести кошеня. Як вчинити в даному випадку? Чи можна полюбити це нового мешканця будинку і як привчити його до себе?
Інструкція
1
Розберіться, у чому причина вашої неприязні до кішок. Якщо вам здається, що ці створення неодмінно почнуть псувати меблі, придбайте когтеточку. Ця річ здасться кішці значно зручніше для заточки кігтів, ніж ваш новий диван, особливо якщо вчасно її привчити. Покажіть кошеняті когтеточку, проведіть по ній його лапкою, і він швидко зрозуміє, чого ви від нього хочете.
2
Багато хто не хоче брати кішок з-за стійкою впевненості, що ці тварини паскудять, де попало. Це зовсім не так. Купуйте лоток і відповідний наповнювач. Сипучий наповнювач обов'язковий: кішці необхідно в ньому порпатися, інакше можуть постраждати кімнатні рослини в горщиках. Щоб привчити кошеня до туалету, покладіть в лоток папірець, змочену його сечею. Більшість кішок запам'ятовують запахи, і надалі проблем не виникає.
3
Маленький кошеня може шуміти і бігати по ночах, викликаючи роздратування і злість у господарів. Щоб цього не сталося, попросіть когось із членів сім'ї пограти з кошеням пару годин перед сном. Діти із задоволенням візьмуться за таку роботу, а пухнастий непосида втомиться і буде спати всю ніч.
4
Чим годувати кішку? У наш час це питання зазвичай не викликає серйозних труднощів. Якщо ви не хочете возитися з вибором натурального корму і розбиратися з уподобаннями примхливого звіра, підберіть відповідний професійний корм. Чергуючи суху і вологу їжу, можна скласти цілком гармонійний раціон.
5
Поспостерігайте за вашим вихованцем. Ці тварини - дуже ласкаві, забавні, прихилисті істоти. Можливо, вам сподобається просто дивитися на його веселі ігри, а руки самі собою захочуть його погладити. Кішки дуже швидко запам'ятовують ласку, і новий вихованець може стати вашим другом на все життя. Уникайте холодного неприязного поводження з кошеням, інакше він може вирости агресивним і кусючі. Тепло і ласка вашої родини - ось кращий спосіб виховати милого, доброго і ласкавого домашнього звірка.