Як створити свій розплідник собак.

Якщо ви не можете жити без суспільства чотириногих друзів людини, ви можете створити свій власний розплідник собак. Як бізнес-проект, великий вигоди він не принесе, але життя ваша стане веселіше і різноманітніше. Що потрібно, щоб відкрити розплідник?
Інструкція
1
Отримайте ветеринарну або зоотехнічне освіту. Тільки люди, що мають такий диплом і досягли 18 років, можуть офіційно займатися розведенням собак. Якщо ж можливості для отримання освіти немає, знайдіть собаківника, який володіє потрібними знаннями і документами, і зробіть його своїм компаньйоном.
2
Визначтеся з породою собак, яких ви будете розводити. Якщо ваша мета - отримання прибутку, вибирайте карликові породи - попит на таких цуценят дуже великий, і коштують вони дорого. Якщо вам більше до душі сторожові або мисливські собаки, можна увійти в контакт з охоронними підприємствами або мисливськими клубами, члени яких можуть зацікавитися покупкою породистого щеняти.
3
Підберіть відповідне приміщення. Навіть на перших порах займатися розведенням собак в міській квартирі буде дуже важко. Набагато краще підійде заміський будинок з великою ділянкою для вигулу тварин. Свіже повітря і великий простір просто необхідні для розвитку сильної собаки, особливо великої породи.
4
Зареєструйте знову відкритий розплідник у відділенні Російської кінологічної федерації. Так ви отримаєте право видавати цуценятам документи і оформляти родоводи.
5
Знайдіть цвілі суку, якій судилося опинитися родоначальницею собак вашого розплідника. До неї будуть пред'являтися особливі вимоги: не менше чотирьох колін родоводу і наявність нагород, отриманих на різних виставках. Якщо ви збираєтеся розводити собак мисливських і службових порід, племінна сука повинна здати необхідні нормативи і отримати про це відповідні документи.
6
Врахуйте, що чим більше титулів буде у батьків, тим більшу вартість матимуть цуценята. Тому ваші собаки-виробники повинні будуть неодмінно щорічно брати участь у всіляких виставках і конкурсах.
Організація розплідника для тварин - це нелегке завдання. Пізніше розплідник буде приносити якийсь дохід, але і вкласти в нього праці, сил і коштів потрібно чимало. Містити розплідник може тільки людина, який закінчив яке-небудь навчальний заклад з ветеринарної чи зоотехнічної спеціальності.
Вам знадобиться
  • Приміщення та прилегла до неї площа
Інструкція
1
Придумайте назву для майбутнього розплідника . Перевірте його на зайнятість. Придумайте друге, резервне назву на випадок, якщо в останній момент першого раптом займут.Зарегістріруйте ваш майбутній розплідник в місцевій організації залежно від виду тварин, яких ви плануєте розводити. Наприклад, якщо це собаки, зареєструйте розплідник в організації, що представляє Російську кінологічної федерації.
2
Оберіть місце для розташування майбутнього розплідника . В ідеалі це має бути заміський будинок з великою прилеглою територією. Свіже повітря необхідний для здоров'я тварин. Через брак можливості відразу орендувати або купити будинок, деяких тварин можна почати розводити в квартирі, наприклад, собак або кішок. Розмір розплідника залежить від ваших планів. Добре буде, якщо в ньому буде резерв для подальшого розширення.
3
Розділіть місцевість, визначену під розплідник, на кілька зон в залежності від потреб тварин. Наприклад, якщо плануєте розводити кращих друзів людини, врахуйте при плануванні, що в розпліднику повинно бути мінімум три зони: для цуценят, для дорослих особин і для хворих тварин. Ці зони повинні бути не сполученими. Для коней необхідно організувати окремі стійла. Придбайте обладнання, необхідне для розплідника . Друзям нашим меншим в ньому має бути добре і комфортно. Придбайте для них все необхідне не тільки для вирощування, а й на випадки хвороби.
4
Придбайте самку/суку, яка буде основою для майбутнього потомства у вашому розпліднику. Тварина має бути породистим, мати в родоводі відзначених на офіційних виставках предків. Для кожної тварини і кожної породи свої вимоги. Вивчіть їх і дотримуйтесь рекомендацій заводчиків.