Як зробити грушу.

Спортивні товари сьогодні коштують недешево. Ціни на них можуть охолодити будь-який спортивний запал і азарт. Добре, якщо відомий і «розкручений» спортивний клуб розташовує щедрими спонсорами або його члени набувають спортінвентар в складчину. Але як бути віддаленим від центрів цивілізації, сільським спортивним клубам?

Адже зараз багато хто з числа підростаючого покоління хотіли б зайнятися спортом, але не всі можуть дозволити собі купувати якісне спортивне оснащення, вартість якого часом складає тисячі доларів США. Втім, цілком гідний спортінвентар можна зробити і самому, володіючи при цьому мінімальними навичками. Йтиметься про те, як зробити грушу для занять боксом самостійно.

Для цього необхідні такі матеріали:

 1. Пісок;
 2. Великий полотняний або поліетиленовий мішок;
 3. Великий мішок з поліетилену високого тиску;
 4. Шматок еластичного дерматину розміром приблизно 1,5х1,5 метра, або більше;
 5. Аналогічний йому за площею шматок поролону;
 6. 4 - 5 метрів міцної стропи або міцної тканинної сітки;
 7. Кілька металевих кілець.

Якщо чого - або з цього списку немає, доведеться купити.

Процес виготовлення груші наступний:

 1. Вирізаємо з дерматину одне коло діаметром 30 - 40 см. Приблизно такого діаметру буде ваша боксерська груша.
 2. Наповнюємо піском (обов'язково сухим) поліетиленовий мішок до потрібного обсягу.
 3. Після цього ретельно зав'язуємо мішок з піском, надягаємо на нього полотняний, і рівномірно розподіливши пісок, туго зав'язуємо його так, що б форма вже не губилася.
 4. Робимо зі стропи каркас - для цього розрізаємо стропу на п'ять частин. Дві частини повинні бути в два рази більше довжини майбутньої груші, три інших - рівні по ширині. Після чого міцними нитками зшиваємо каркас або кличемо на допомогу тих, хто вміє. В результаті у вас повинно вийти наступне - великі відрізки зшиті посередині. До їх верхніх кінців надійно пришиваються кільця для підвісу. Дрібніші відрізки оперізують грушу з боків.
 5. Конструкцію, щільно обв'язати поролоном, а зверху накласти дерматин, розкроєні таким чином, щоб днище груші було без швів, інакше вона буде недовговічною.
 6. Груша остаточно зшивається міцними (шовковими або синтетичними) нитками і вішається на відповідний гак або турнік.

Ось і все. Як бачите, зробити грушу для занять боксом в домашніх умовах не так вже й складно, головне бажання і терпіння.