Як почати працювати на комп'ютері.

Персональний комп'ютер міцно увійшов у повсякденне життя практично кожної людини старше 9 років. Фахівцям, студентам і школярам «розумна машина» необхідна для роботи і відпочинку. Але перш ніж сісти за комп'ютер, кожному новачкові необхідно навчитися ним користуватися.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер,
  • учнівське посібник.
Інструкція
1
Якщо вам здається, що працювати на комп'ютері дуже важко і для початку необхідно пройти якісь курси, це не зовсім вірно. Записавшись на платні групові заняття, вас будуть навчати елементарним правилам користування ПК: як клікати мишкою, задати команду поєднанням клавіш на клавіатурі та інше ... Такі курси займають близько двох тижнів з розрахунку одне заняття - одна година (або дві академічні) .За закінченні занять вам видадуть корочку про проходження курсів комп'ютерної грамотності. Але по-справжньому навчитися працювати з цією технікою ви зможете тільки тоді, коли ніхто не підкаже або зробить за вас найпростіші дії.
2
Якщо ви дійсно хочете навчитися спілкуватися з комп'ютером на «ти» і не губитися в усьому різноманіть, що відкриваються, настійно рекомендуємо вам придбати учебнік.Кніга коштуватиме набагато дешевше. Крім того, учнівське допомога не зажадає тимчасових витрат на дорогу до навчального центру і назад. Все книги, які зараз представлені на тематичних полицях магазинів, написані простою і досить легкою мовою. Введення в комп'ютерну грамотність по ним проходить розмірено і дозовано, ви будете освоювати ази роботи з ПК поступово, крок за шагом.Сідя перед домашнім комп'ютером з книгою, ви доб'єтеся прекрасних результатів приблизно за такою ж відрізок часу, який проведете на громадських курсах.
3
На відміну від платних занять, книга - це цілісний методичний матеріал, який опрацьований командою фахівців і, як правило, затверджений спеціальною комісією при Міністерстві освіти. У друкованому посібнику не буде відображення емоцій автора, його поганого настрою, нудьги від одноманітності своєї роботи і пр. Крім того, книга буде завжди під рукою, в необхідний вам момент, в будь-якому місці.