Як видалити сліди від флешок.

Видалити сліди використання знімного диска (флешки) на комп'ютері потрібно у випадках заборони використання незареєстрованих носіїв інформації роботодавцем з метою збереження конфіденційності, а виконання роботи на знімному диску необхідно. Можливий також варіант заборони на позаслужбовий використання комп'ютерної техніки та програмного забезпечення роботодавця.
Вам знадобиться
  • - USBDeview;
  • - USBOblivion
Інструкція
1
Використовуйте стандартні інструменти операційної системи Microsoft Windows для видалення слідів використання знімних дисків на комп'ютері. Для цього викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на значок «Мій комп'ютер» на робочому столі і перейдіть в пункт «Управління».
2
Виберіть пункт «Диспетчер пристроїв» і розкрийте меню «Вид».
3
Вкажіть команду «Показати приховані пристрої" і перейдіть в розділ «Контролери універсальної остан. шини USB ».
4
Видаліть всі пристрої, що мають блідо-сірий колір (неактивні).
5
Перейдіть у розділ «Тома запам'ятовуючих пристроїв» і повторіть ту ж процедуру видалення неактивних пристроїв.
6
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для ручного видалення слідів використання флешки за допомогою інструменту «Редактор реєстру».
7
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
8
Виберіть у вікні значення параметрів реестра:HKEY_LOCAL_MACHINE\System|MountDevicesHKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Enum\USBSTORHKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Enum\USBHKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\DeviceClasses\{53f56307-b6bf-11d0-94f2-00a0c91efb8b}WINDOWS\setupapi.log.
9
Визначте історію підключення знімних дисків, використовуючи код:…S.T.O.R.A.G.E.#.R.e.m.o.v.a.b.l.e.M.e.d.i.a.#…hex:…..,53,00,54,004f,00,52,00,41,0047,00,45,00,23,00,52,00,65,006d,00,6f,0.
10
Викличте сервісне меню кліком правої кнопки миші в кожній папці і вкажіть команду «Видалити» для стирання записів про використання флешки.
11
Використовуйте утиліту USBDeview або безкоштовну програму USBOblivion для спрощення потрібного процесу. ці програми дозволяють автоматизувати процес видалення слідів використання знімних дисків на комп'ютері.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xQ3I41aYAeo
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Виконання деяких з перерахованих вище процедур можливі тільки при наявності прав адміністраторського доступу до системи комп'ютера.