Як відновити програму, віддалену з комп'ютера.

Досить часто користувачі персонального комп'ютера стикаються з ситуацією, коли певна програма видаляється через зараження вірусом або з якоїсь іншої причини. Іноді трапляється так, що заново встановити ту чи іншу програму неможливо. Тому її потрібно відновити, скориставшись спеціальною утилітою. Для цих цілей можна завантажити спеціальну програму в інтернеті або ж скористатися стандартними засобами операційної системи.
Вам знадобиться
  • - програма UndeletePlus.
Інструкція
1
Оберіть розділ «Усі програми» в меню «Пуск», потім перейдіть у вкладку «Стандартні». Далі виберіть пункт «Службові», потім «Відновлення системи». Ця опція операційної системи призначена для відновлення параметрів системи на попередній період роботи, відзначений «контрольної точкою», що виставляється системою автоматично або ж вами вручну. Всі програми, які існували на комп'ютері в зазначений період часу, будуть відновлені.
2
Виберіть пункт «Відновлення попереднього стану», який з'явиться у вікні. Дотримуйтесь підказок комп'ютера, натискайте кнопку «Далі». Виберіть дату, відповідну видалення програми. Перед вами з'явиться список, в якому буде віддалена програма. Клацніть по ній один раз лівою кнопкою миші і знову натисніть «Далі». Відновлення програми на комп'ютері буде виконано. Даний спосіб підходить в основному для відновлення на вашому персональному комп'ютері недавно віддаленого програмного забезпечення. «Контрольна точка» виставляється автоматично на ту дату, коли параметри системи оптимально відповідали нормальній роботі.
3
Встановіть на ваш персональний комп'ютер утиліту "Undelete Plus". При установці виберіть російську мову, для спрощення використання програми. Запустіть програму. У вікні натисніть на кнопку «Сканувати». Це обов'язкова операція, що передує відновленню. У правому вікні з'явиться список. Відзначте в цьому списку віддалені з комп'ютера програми, які ви не хочете відновлювати. Залишилася його частина буде підготовлена до відновлення. Перед тим, як натиснути на кнопку «Відновити», натисніть на кнопку «Опції» і виберіть функцію «Відновити структуру папок». Ця дія спростить завдання пошуку потрібної програми у великому списку файлів.