Як клеїти вінілові шпалери.

Способи наклеювання шпалер залежать від того, з якого матеріалу вони зроблені. Особливість вінілових шпалер в тому, що вони не пропускають вологу. Подивимося, які правила використання з цього випливають.
Вам знадобиться
  • - шпалери
  • - клей
  • - кисті/валики для клею
  • - схил
  • - драбина
  • - гумовий валик
Інструкція
1
Підготуйте стіну. Очистіть її, тріщини зашпаклюйте. Покрийте поверхню ґрунтовкою. Коли вона висохне, можна приступати до найголовнішого.
2
За допомогою схилу накресліть на стіні вертикальну лінію по всій висоті - по ній ви будете наклеювати перший шматок.
3
Розріжте рулони на шматки необхідної висоти і складіть лицьовою стороною вниз в стопку. Нанесіть спеціальний клей для вінілових шпалер на перший лист або на стіну (на ту ділянку, який буде заклеєний першим). В інструкції до шпалер завжди вказують, куди саме потрібно нанести клей.
4
Встаньте на драбину і піднесіть верхню частину смуги до стіни, вирівняйте верхню кромку з лінією стельового плінтуса. В цей час ваш помічник повинен підтримувати нижній край шматка і поєднувати його з проведеної на стіні вертикальною лінією. Коли ви переконаєтеся, що поєднали рівно, притисніть шпалери до стіни по центру вгору і вниз. Розгладьте лист від центру в сторони гумовим валиком, позбуваючись усіх бульбашок повітря. Зайвий клей, який виступив по краях, зітріть сухою ганчіркою.
5
Наступну смужку шпалер клейте встик з попередньою, не розтягуючи полотно (інакше при висиханні воно стиснеться і залишиться незаклеєними проміжок стіни) і не робіть нахлест.
Зверніть увагу
У випадку з вініловими шпалерами дуже важливо кількість клею: важливо не брати занадто багато, т.к. вінілове покриття не пропустить надлишки наружу.Откритая кватирка і протяг для вінілових шпалер не так страшні, як для паперових. Але, тим не менше, краще не допускати цього, а якщо протяг все-таки з'явився, особливо ретельно притискайте краю шпалер.