Як надіти фату.

Світ моди настільки багатоликий і різноманітний, що навіть фату на весілля наречені вибирають відповідно до сучасних тенденцій і віяннями провідних дизайнерів. Плаття, фата, туфлі і аксесуари - все має відповідати і поєднуватися між собою. Але мало все це вибрати, необхідно ще знати, як це правильно на себе надіти.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що аксесуари в будь-якому образі, навіть у весільному, грають завершальну і дуже важливу роль, проте, весільна сукня буде основним і ключовим елементом. Тому для початку необхідно визначитися з ним. Чи буде воно довгим або коротким, скромним або надто епатажним - все це визначить подальший вибір фати і зачіски.
2
Тепер, коли ви знаєте, яким буде ваше плаття, підберіть фату. Їх, в основному, розрізняють по довжині. Соборні (фата до щиколоток), фата до кінчиків пальців, фата до ліктя і найкоротша фата - до плеча. Тут важливо об'єктивно оцінити довжину своєї шиї і овал обличчя. Наприклад, круглолицим дівчатам з не дуже довгою шиєю ні в якому разі не слід вибирати коротку фату, і, навпаки, худеньким нареченим з лебединою шиєю варто уникати при виборі занадто довгою фати.
3
Тепер визначитеся з зачіскою і прикрасами. Як ви будете носити фату - вирішувати, звичайно, вам і вашому перукареві, але пам'ятайте завжди про те, що фата повинна гармоніювати з сукнею. До довгим і не пишним сукням в підлогу підходить довга або середньої довжини фата з високою зачіскою і діадемою, а легкі повітряні сукні відмінно поєднуються з короткою фатою, закріпленої внизу, майже у шиї, і бажано без діадеми або інших громіздких прикрас для зачіски.
4
У той момент, коли ви будете з'єднувати фату з зачіскою, зверніть увагу, щоб вона дуже міцно була закріплена внизу або на маківці. Будь фата в руках майже невагома, але носити її на голові набагато важче, тим більше, якщо вона багатошарова.
Зверніть увагу
Якщо ви сумніваєтеся у виборі фати, в способі її кріплення або зачісці, то завжди використовуйте правило "краще менше, та краще". Воно вам допоможе не погіршити образ і виглядати природно.
Корисна порада
Фата обов'язково повинна бути в один тон з сукнею. Крім того, всі прикраси, які є на фаті, зачісці, руках і шиї повинні також гармоніювати між собою.