Як народити весільну машину.

Важлива частина підготовки до весілля - оформлення весільного кортежу. Адже вашу процесію побачить все місто, і по ній будуть судити про молодих. Як можна оригінально і максимально ошатно прикрасити машини?
Інструкція
1
Підберіть машини світлого кольору, краще, якщо вони будуть однієї марки. Автомобілі червоного або синього кольору будуть виглядати недоречно, і якщо без них не можна обійтися, вони повинні бути в хвості кортежу.
2
На даху автомобіля нареченого, в якому молоді поїдуть з РАГСу, зміцните 2 переплетених кільця - символ любові і початку спільного життя. Вони можуть бути білими, золотистими, рожевими, супроводжуватися зображеннями лебедів, як символу подружньої вірності. Кільця можна купити або взяти напрокат в будь-якому весільному салоні.
3
Щоб надати машинам святковий вигляд, прикрасьте їх різнобарвними стрічками. Їх прикріплюють до капота, багажника машини, іноді до антени і дзеркалам. Заздалегідь виміряйте капот і багажник автомобіля і купіть стрічки в півтора рази довше отриманого значення. Стрічки можна прикріпити за допомогою тасьми, пошивши три разом, а потім помістив тесемку зі стрічками на капот. У цьому випадку важливо буде правильно підібрати кольори. Машину світлого кольору прекрасно прикрасять яскраві стрічки, а темну - світліші. Кращі поєднання кольорів: блакитний, рожевий синій; синій, жовтий, червоний; малиновий рожевий синій.
4
Цікавим прикрасою автомобіля стануть спеціальні весільні номера. Придбати їх також можна у весільному салоні або відділі листівок. Забавні написи «Хто куди, а у нас - весілля», «Братва жениха» та інші порадують гостей і створять настрій. Заклеювати номера заборонено ДАІ, але зазвичай весільний кортеж ніхто не чіпає.
5
Традиційне засіб декорації - повітряні кулі. Вони можуть бути скрізь: на дзеркалах заднього виду, на дверних ручках, на антенах. Купувати кулі краще дорогі і якісні, інакше вони полопають під час швидкого путешествія.Украшеніе машини - важлива деталь підготовки до торжества. Проявіть фантазію і продемонструйте свою оригінальність і бездоганний смак.
При підготовці до церемонії одруження, як правило, дуже велика увага приділяється весільного кортежу. Якісне прикраса автомобіля - завдання досить складна, потребує певних навичок і пристосувань. Тому довіряти її рекомендується професіоналам. Однак, якщо ви впевнені у своїх силах і не боїтеся експериментів, можна спробувати прикрасити автомобіль самостійно.
Вам знадобиться
  • - стрічки;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - гумка;
  • - тасьма.
Інструкція
1
ЛентиЛенти є, мабуть, найпопулярнішим прикрасою весільного автомобіля. Традиційно розміщують непарна кількість різнокольорових смуг поруч один з одним, на одній зі сторін багажника і капота. Для цих цілей можна використовувати бавовняні, атласні або капронові ленти.Для того щоб надійно закріпити прикраса на автомобілі необхідно ретельно виміряти машину в тому місці, де планується його зафіксувати. Помножте отриманий результат вимірювання на 1,5 і придбайте стрічки відповідного розміру.
2
Існує, як мінімум, два простих і надійних способу закріпити прикраса. Обробіть краї смуг і пришити гумку до однієї з її сторін. Натягніть стрічку на багажник або капот автомобіля і закріпіть вільний кінець гумки на другому кінці стрічки за допомогою ниток та голки. Слід пам'ятати, що пришивати гумку відразу на двох кінцях недоцільно так як ви просто не зможете надіти стрічку на машину - завадять петлі, за допомогою яких кріпляться капот і багажнік.Альтернатівним способом кріплення є використання тасьми. Акуратно зшийте разом три стрічки обраного кольору. Пришийте тасьму до кінців вийшла смуги. Помістіть стрічки на капот і туго зав'яжіть тасьму.
3
Додатковою прикрасою можуть служити «трояндочки, виконані зі стрічок контрастного кольору. Для виготовлення такого «квітки необхідно взяти смугу довжиною один метр. Відступите від краю 15 см і намотайте тканину на долоню. Залиште вільним кінець довжиною 20 см. Простягніть його через отримані кільця і з'єднайте з іншим кінцем, зав'язавши вузол. Закріпіть на натягнутих раніше стрічках, використовуючи залишені кінці.
4
ШариВоздушние кулі - найдешевший і, в той же час, ефектний матеріал для прикраси весільних кортежів. Рекомендується використовувати якісні латексні кулі відомих виробників, так як китайські аналоги можуть полопатися в процесі двіженія.Надуйте кульки і прив'яжіть їх антен, ручкам дверей і дзеркал заднього виду автомобіля. Гірляндами з куль можна прикрасити багажник і капот. Переконайтеся в тому, що прикраси не будуть заважати водієві під час руху.
Зверніть увагу
Закріплювати прикраси на капоті і багажнику за допомогою скотча не рекомендується - може пошкодитися лакофарбове покриття автомобіля.