Як повернути вклад з банку.

Фінансове становище сьогодні нестабільний, тому часто виникають ситуації, коли банки відмовляються повернути вклад. Наша правова безграмотність може зіграти з нами злий жарт: в паніці можна наробити помилок. Давайте підготуємося до ситуації і з'ясуємо, як повернути вклад з банку.
Вам знадобиться
  • Заява, позов.
Інструкція
1
Банки, у яких зустрічаються проблеми з фінансами, зустрічаються все частіше. Відкриваємо правової банківський лікбез.Проблеми з поверненням банківського вкладу можливі в трьох випадках: 1. У банку відкликали ліцензію.2. Банк затримує виплату вкладу або відкладає під времені.3. Повернення радянських банківських вкладів Ощадбанку.
2
Якщо у вашого банку відкликали ліцензіюПервое, що спадає на думку в подібній ситуації: грошовий внесок застрахований. Якщо ваш випадок підходить під страхування, уже спокійніше: потрібно звернутися за виплатою страхової компенсації за вкладом за місцем страхування. Розмір компенсації не може перевищувати 700 тисяч рублів.
3
Чого не потрібно робити: не віддавайте банку оригінали документів на банківські борги і не розривати вклад достроково. Цим ви знімаєте з банку відповідальність нарахування відсотків за вашим депозитом, тобто втрачаєте свої гроші.
4
Якщо банк затягує видачу вкладу або видає його частічноВиход один - подайте заяву в банк з проханням про видачу депозиту (другий примірник заяви з вхідною відміткою банку залиште собі як доказ своїх дій). Якщо банк відповів відмовою на видачу вкладу або відповіді зовсім немає, звертайтеся в Центробанк РФ зі скаргою.
5
Останньою дією до повернення вкладу служить судовий позов: потрібно оскаржити незаконні дії банку. Як правило, конфлікт гаситься банком до суду, тому що у вкладника 100% гарантія виграти засідання суду.
6
Як повернути радянський внесок СбербанкаЕтой інформацією володіє тільки Ощадбанк Росії - у них є чіткі плани виплат за цими вкладами. Від вас вимагається лише заяву.
Зверніть увагу
Тільки ваше терпіння і наполегливість можуть вирішити проблему. Якщо самостійні дії не дають результатів, зверніться до грамотного юриста.
Корисна порада
Не слухайте відмовки власників банків, що завтра все налагодиться - потрібно тільки почекати. Дійте і захищайте свої гроші! Ви їх заробили. Ніхто не може відібрати у вас право забрати гроші з банку за вашим бажанням.
З введенням в нашій країні системи страхування вкладів, питання про те, як повернути депозит , вирішується відповідно Федеральним законом «Про страхування внесків фізичних осіб у банках Російської Федерації».
Інструкція
1
Насамперед, переконайтеся, що ваш випадок є страховим. До числа таких закон відносить: - відгук (анулювання) у банку ліцензії Банку Росії по здійснення банківських опе6рацій; - введення Банком Росії мораторію на задоволення вимог кредиторів банку.
2
Зверніться до державну корпорацію «Агентство зі страхування вкладів» або банк-агент, якщо такий притягнутий до виплат страхового відшкодування за вкладами. Законом встановлені строки звернення вкладників за поверненням депозит а: - до дня завершення процедури банкрутства; - до дня закінчення дії мораторію на здійснення банківських операцій.
3
Для звернення до Агентство по страхуванню внесків або банк-агент подайте заяву за формою, встановленою Агентством, і документ, що засвідчує особу. Бланк заяви можна завантажити на сайті Агентства за адресою: http://www.asv.org.ru/.
4
Вкажіть в заяві спосіб отримання грошових коштів: готівкою або шляхом переведення на банківський рахунок. Не забувайте, що сума страхового відшкодування обмежена 700 тисячами рублей.В протягом 3 днів, але не раніше 14 днів після настання страхового випадку, Агентство або банк-агент проводять виплати за заявами вкладників.