Як зробити саморобний всюдихід.

Як відомо, величезна кількість доріг між сільськими населеними пунктами не мають асфальтового покриття. У такій ситуації особливої актуальності набувають автомобілі з підвищеною прохідністю.
Інструкція
1
Зробити всюдихід можна зі свого автомобіля. Для цього придбайте гусеничний модуль (компанії, що виготовляють подібні модулі, розміщують свою рекламу в інтернеті і «жовтих сторінках»). Чітко дотримуючись інструкцій, зберіть і встановіть модуль. Потім вам необхідно по трапах заїхати на цей модуль і зняти колеса вашого автомобіля.
2
Опустіть підвіску на уловлювачі і потім зробіть кріплення до рами. З'єднайте кардан автомобіля з мостом вашого гусеничного модуля. Встановіть блок управління і прокачайте гідравлічну систему. Керуйте своїм саморобним всюдиходом за допомогою звичайного автомобільного рульового колеса. Коли вам буде потрібно поставити назад колеса, ви легко зможете зняти гусеничний модуль і, в разі необхідності, пізніше заново «перевзути» свій автомобіль.
3
Прочитайте в інтернеті, в тематичних журналах, книгах або газетах про принципи і варіантах збірки саморобного всюдихода, якщо ви хочете створити його з нуля. Виберіть один з найбільш підходящих вам варіантів, грунтуючись на призначення вашої майбутньої машини.
4
Відвідайте розбірку або авторинок і придбайте потрібний вам двигун. Вибір силового агрегату залежить від необхідної вам потужності. Також не забудьте про коробку передач, рульовий, ходової і гальмівної системах. Всі перераховані компоненти можна придбавати різних моделей і виробників, головне - щоб вони не «конфліктували» і підходили до вашого всюдихода. Зваріть з труб раму або придбайте її на розбиранні.
5
Прикріпіть до неї всі деталі і механізми, перевірте їх працездатність. Потім встановіть сидіння (їх кількість і розташування залежать від особливостей конструкції всюдихода). Як сидінь використовуйте автомобільні крісла, табурети, стільці, коробки - будь-який предмет, на якому вам буде зручно вести всюдихід.
В сільській місцевості більша частина автодоріг в нашій країні не має належного покриття і відносно нормальний рух по ним скрутно, за винятком літнього періоду. Тому той, хто стикається з подібною проблемою, проявляє інтерес до усюдиходам . Найпростіше самостійно виготовити пневматичний колісний всюдихід, який має високу прохідність, як по снігу, так і по водних перешкод. Недоліками таких машин є їх низька тягове зусилля при буксируванні і мала вантажопідйомність.
Інструкція
1
За основу конструкції візьміть списаний або робочий мотоцикл «Урал». Переберіть всі його агрегати і вузли, відновіть двигун. До основної рами мотоцикла приваріть додаткову раму, один стик якої повинен розташовуватися на горизонтальному верхньому ділянці рами мотоцикла в місці розташування кронштейнів амортизаторів, в районі вигину труб рами мотоцикла.
2
Додаткова рама виготовлена у вигляді дуги і труб, що утворюють міцний трикутник, розпіркою з труби і чотирма підкосами верхній частині рами.
3
Сидіння на всюдиході не вимагають переробок і кріпляться так само, як на мотоциклі. Ручки сидінь для зручності замінені стійками з перекладинами. На кронштейні за переднім сидінням встановлена каністра з маслом для двигуна. Резервний паливний бак встановлений під задньою частиною рами верхнього пояса.
4
Основна вимога при складанні заднього моста - точність і співвісність піввісь. Отже, бугель дуга до них приварюється вже після складання. Напівосі використовуйте довгі - від автомобіля. Їх саджають в закриті підшипники і збирають в карданную трубу від автомобіля. Це забезпечить кожній півосі надійне обертання в чотирьох підшипниках.
5
Праву і ліву половини моста стикуйте в шліцьових втулках, які встановлені всередині веденої зірочки. Шліци необхідно дорізати і виточити по ним шліцьові втулки для зірочки.
6
Задній міст закріпіть на рамі за допомогою болтів хомутами. Поєднайте поздовжні осі веденої і ведучої зірочок на задньому мосту і приваріть обмежують елементи, що заважають пересуванню моста при великих навантаженнях.
7
пневмокамері використовуйте від тракторного причепа. Диски коліс від автомобіля кріпляться до маточини зварюванням. При установці колеса поверх камери на диск надівається покришка, виготовлені з такої ж камери до фланця і гальмового барабана. В результаті, при гальмуванні механізм утримується стопором, надітим на вісь і закріпленим гвинтами.
8
Редуктор головної передачі залишається без змін. Встановіть щиток для захисту від вітру. Подовжите кермо для зручності, встановіть фари, стоп-сигнали, покажчики повороту, габаритні вогні.