Як зробити своїми руками світловий меч. Світловий меч своїми руками.

Світловий меч нерозривно пов'язаний з фантастичним світом лицарів-джедаїв і їх супротивників - ситов. Виготовлення меча, одне з найскладніших завдань для початківців джедаїв. Можна спробувати виконати його наяву.
Інструкція
1
Купіть в магазині чи на ринку звичайний ліхтарик, що працює від двох або трьох батарейок «А». Цей ліхтарик використовуйте як рукоятки світлового меча, крім того він послужить джерелом живлення майбутньої конструкції. Корпус ліхтарика повинен бути сталевим, розмір залежить від бажаного розміру самого світлового меча і розміру вашої руки, колір підбирайте під колір світиться елемента майбутнього меча.
2
Замовте в інтернет-магазині або в спеціалізованому магазині холодний неон, відомий також як гнучкий неон. Цей продукт використовується в якості декоративного освітлення і являє собою електролюмінесцентний шнур. Вартість гнучкого неону становить в середньому 300 рублів за 1 метр. Холодний неон дозволяє домогтися яскравого і постійного світіння, рівномірно розподіляється по всій довжині шнура при споживанні досить низьких потужностей.
3
не переплутайте холодний неон з дюралайтом, ланцюжком світлодіодів під пластиком. Виберіть холодний неон залежно від особистих переваг: колір світіння не впливає на роботу конструкції, товщину слід вибирати якомога більшу, ідеально до 10 мм, довжина шнура залежить від бажаного розміру світлового меча.
4
Придбайте блок живлення (інвертор). Для світіння шнура (запалювання електролюмінесцентн речовини) необхідний високочастотний струм, який подається через блок живлення з вихідною частотою до 2000 Гц і напругою 110В. Необхідний вам блок живлення працює від батарейок 1,5 В (також існують інвертори 12В) і найчастіше використовується для демонстрації та перевірки світіння холодного неону.
5
Приєднайте блок живлення до холодного неону і прикріпіть його до ліхтарика - рукоятці світлового меча. Якщо світловий меч працює і холодний неон світиться, значить ваш меч готовий. Для надійності конструкції, ретельно скріпіть всі деталі і заізоліруйте з'єднання.