Як назвати зоомагазин. зоомагазини назву.

Неймінг - половина справи. Так кажуть бізнесмени, і ця приказка виправдана. Особливо, якщо потрібно залучити цільову аудиторію, організувати рекламну кампанію і зробити так, щоб назва зоомагазину якнайміцніше засіло в мозку і сформувало армію постійних покупців.
Інструкція
1
Розробка концепції зоомагазину - це попередня стадія нейминга. Коли людина чує назву магазину, його уява починає конструювати виразний і цілісний образ. Причому покупцеві комфортно, якщо його уявлення збігаються з тим, що він бачить на власні очі. "Ветснаб" асоціюватиметься з багатим асортиментом, професійними препаратами і можливістю оптових закупівель, а "Киця-Лапа" з блискучими ошийниками для кишенькових собачок і будиночками для шиншил. Ось чому господар магазину повинен спочатку подбати про концепцію. Цільова аудиторія (ветеринари, досвідчені заводчики або сім'ї з дітьми), асортимент, навіть місце розташування - все це важливо для назви.
2
Щоб прикрутити ефектну табличку з назвою магазину до концепту і бізнес-плану, потрібно скористатися перевіреними способами нейминга. Наприклад, для зоомагаінов досить популярний асоціативний метод - "Біле ікло", "Місячний кіт", "Золота рибка". Абревіатурні метод - "Зоовет", "Зоотовари". Метод переваги - "Суперкот", "Кращі корми". Іменний метод - "Корми від Василича", "Пес Барбос". Метод римування - "Кот йолоп", "Собака-кусака". Неологізми, гра слів і навмисні помилки в назвах теж зустрічаються повсюдно. Наприклад, "КотаВасія". Метод додавання, коли до слів "мир", "планета," всесвіт "приклеюється іменник, що відноситься до зоотовари, теж користується популярністю. Виходять інформативні нейтральні назви, яких багато в будь-якому телефонному довіднику. Такий магазин може набрати клієнтуру виключно а рахунок вигідного розташування або ярки промоакцій.
3
Після того як довгий список імен буде на папері, потрібно уточнити, чи є в місті аналогічні назви. А потім перевірити ці імена на цільової аудиторії. Шкалу оцінки можна розробити самостійно. Головні критерії - це інформативність, милозвучність і оригінальність. Великий плюс, коли назва запоминаемое, його важко сплутати з іншими аналогічними вивісками. Особливо настирливі можуть прогнати назва журналу через онлайн-сервіси фоносемантического аналізу і дізнатися, що "Тваринка" у порівнянні з "Натурал Хелс" звучить бадьоріше і яскравіше.