Як переробити двокімнатну квартиру.

Дуже поширеними у нас в країні є двокімнатні квартири. Не варто вважати їх тісними й незручними, оскільки грамотна перепланування здатна по-справжньому перетворити простір, надати більше необхідного комфорту і затишку. Однак необхідно врахувати, що перепланування двокімнатної квартири - це не тільки будівельно-ремонтні та оздоблювальні роботи, але і оформлення великої кількості документів та узгодження задуманих змін з відповідними органами місцевого самоврядування.
Інструкція
1
З'ясуйте всі особливості будівлі, в якому знаходитися ваша двокімнатна квартира: дізнайтеся рік побудови вашого будинку, який матеріал застосовувався. Найлегше піддаються переплануванні квартири в будинках 30-60-х років.
2
Складіть детальний план поточного стану квартири і проект подальшої перепланування. При складанні проекту необхідно врахувати, що внесення абсолютно будь-яких змін в несучі конструкції будівлі (опори, балки) категорично заборонені. Проект перепланування - це документ, який має юридичну силу і описує стан вашої квартири після виконання всіх запланованих робіт. Перепланування обов'язково виконується при дотриманні будівельних норм і правил (СНиП) і з урахуванням технічного стану вашого будинку.
3
Узгодьте проект перепланування в наступних інстанціях: Санепідемнадзор (СЕС), орган пожарнадзора, балансоутримувач чи власник будинку, архітектурно-планувальне управління, житлова інспекція, та інші органи, залежно від внесених змін. Кожне узгодження триває від двох тижнів до місяця у відповідність із законом. Термін дії кожного підпису становить від трьох місяців до року.
4
Надайте Погоджений проект перепланування на розгляд до уповноваженого державного органу при Уряді РФ в залежності від вашого району. Проект перепланування квартири вступить в законну силу лише після затвердження його цією організацією. Уповноважений орган має право на свій розсуд вимагати й інші документи, неподання яких загрожує відмовою дозволу на перепланування.
5
Приступайте безпосередньо до будівельних робіт тільки після отримання необхідної згоди всіх перерахованих інстанцій. Незаконне перевлаштування приміщень без оформлення належних паперів може призвести до штрафів, позбавлення права продажу, обміну, дарування, заповіту даної квартири. Самим серйозним наслідком є продаж вашої квартири з публічних торгів без вашої згоди через суд.