Як шити для котів. Як зшити своїми руками кофточку для кошеняти і кота.

З появою голих порід кішок і порід, що не володіють підшерстям, або занадто короткою шерстю, одяг для кішок перестала бути примхою господаря. У сезон, коли опалення ще не включено, багато тварин починають мерзнути і їм просто необхідно одягати щось тепле. Одяг для кішок різноманітна: це і жилетки, і комбінезони, махрові халати і навіть вечірні сукні. У вміють шити власників котів і кішечок, може виникнути питання: як шити для котів своїми руками. Розберемося з цим питанням.
Вам знадобиться
  • Тканина для готового виробу, тканина для попередньої викрійки, швейна машина, нитки, ножиці, голки, сантиметрова стрічка, інтернет, бажання порадувати свого улюбленця.
Інструкція
1
Зніміть з улюбленця меркі.Ізмерьте довжину спину. Одягніть на кішечку нашийник (або що-небудь на подобу) так, щоб він вільно охоплював шию. Виміряйте відстань від нашийника до основи хвоста (так, де закінчується спина і починається хвіст) в різних положеннях: коли кішка сидить, стоїть і лежить. Запишіть ту мірку, яка вийшла найбільшою.
2
Виміряйте обхват грудей. Ця мірка знімається за передніми лапами жівотного.Ізмерьте обхват «талії». Цю мірку бажано знімати, коли кішка сідіт.Ізмерьте обхват задньої лапи в районі стегна. Як і обхват талії, цю мірку потрібно знімати, коли тварина сідіт.Ізмерьте обхват передньої лапи.Ізмерьте довжину лапок. Орієнтуйтеся на зручній для вас довжину. Але майте на увазі, що рукава не повинні бути занадто довгими, так як кішка може в них заплутатися.
3
Визначтеся з моделлю майбутньої одягу і з тим, для яких цілей вона буде служити. Якщо вам необхідна одяг для зігрівання кішки будинку, то краще всього вибрати жилетку або подовжену кофточку. Якщо потрібно перевезти кицю в зимовий час, наприклад до ветеринара, то віддайте перевагу комбінезону.
4
Виберете і придбайте тканину. При виборі тканини орієнтуйтеся на пору року, коли буде носитися річ і на обрану вами модель. Наприклад, для жилеточки або кофтини підійде трикотаж.
5
Якщо ви вмієте кроїти самі, то орієнтуючись на зроблені виміри, накресліть викрійку. Якщо ви самі не вмієте кроїти, то вирушайте на простори інтернету. Знайдіть відповідну вам викрійку (зараз на багатьох форумах про тварин люди охоче діляться порадами, як шити для котів), скачайте її і приступайте до роботи. Знайшовши підходящу вам викрійку, дотримуйтесь її інструкції.
6
Перш ніж кроїти з тканини, приготовленої для комбінезона, викроїте і змітайте обрану вами річ з якої-небудь непотрібної тканини. Як би ви не старалися слідувати інструкціям, а в кінцевому підсумку річ може не підійти вашому вихованцеві.
7
Викроївши зразок з непотрібною тканини, слід регулювати все по індивідуальним особливостям тіла вашого улюбленця, примірявши на нього вийшов зразок.
8
Коли все готово і зразок сидить по фігурі, перенесіть викрійку на робочу тканину, викроїте деталі і зшийте їх.
9
Найпростіший варіант одягу для кішок - светрик з рукава старої кофти. Відріжте рукав у старої кофти. Там, де манжет, буде горловина. Обріжте зайву довжину. Проріжте два отвори під передні лапи. Краю пройми і нижній край жилетки обшийте нитками або стрічкою, щоб вони не потрошити і не розпускалися. Вкрасти жилетку на ваш смак.
Зверніть увагу
Одяг для кішки повинна бути вільною, не утрудняти руху, не мішатися при ходьбе.Не вибирайте шарудять тканини для котячої одягу - це буде дратувати тварину.
Корисна порада
При знятті мірок і протягом всієї роботи, користуйтеся однією і тією ж сантиметрової лентой.Прі зняття мірок стежте, щоб сантиметрова стрічка не прилягала занадто щільно до тіла тварини. Вона повинна вільно рухатися взад-вперед.