Як набрати 15 кг.

Худоба і бажання поправитися найчастіше сприймається як надумані складності. Проте кожен, хто ставить перед собою завдання набрати 10-15 кг, часом стикається з серйозними труднощами. Медична статистика стверджує, що зайва худоба - в більшості випадків симптом серйозного ендокринного захворювання, нервового розладу, проблем зі шлунком і навіть прояв онкології. Більш того, комплекс худорлявості часто переростає в найтяжчу депресію і зриви. Як правильно набрати 15 кг без шкоди для здоров'я?
Інструкція
1
Спочатку з'ясуйте, чим викликане відхилення від нормальної маси. Можливо, це порушення роботи внутрішніх органів або особливості організму і нервової системи. Лікарі виділяють 2 типу худорлявості: патологічну і фізіологічну. Перша, як раз, і викликана порушеннями стану здоров'я. Друга ж пояснюється генетичною схильністю організму і природним прискореним обміном речовин. Так чи інакше, питання набору ваги слід починати вирішувати з запису на консультацію до лікаря для повного обстеження і з'ясування причин худорлявості.
2
Щоб набрати заповітні 15 кг, необхідно сісти на дієту. І ваша дієта ні в якому разі не повинна бути повною протилежністю дієті для схуднення, тобто - вживати в їжу все підряд і у великих кількостях. Ваше головне завдання - підвищити апетит і змінити свій раціон.
3
Щоб стимулювати апетит, перед кожним прийомом їжі випивайте склянку овочевого або фруктового соку, навіть можна собі дозволити кухоль безалкогольного пива.
4
Їжте 5-6 разів на день через 2-3 години. Не допускайте появи почуття голоду. Після прийому їжі відпочиньте, розслабтеся, дайте своєму організму можливість переварити прийняту їжу.
5
Для прагнучих набрати вагу зазвичай прописують білково-вуглеводну дієту, в якій половина споживаних білків повинна припадати на м'ясо, рибу і яйця. Курячий білок найбільш корисний - він легко засвоюється і допомагає м'язової тканини отримати гарний рельєф. Не відмовляйтеся від сиру, молока і кефіру. Дозвольте собі спортивний білковий коктейль. Наприклад, 200 г сиру і стакан вершків змішайте в бленде, додавши в суміш 2 ст.л. меду.
6
Нарощуванню жирової тканини, крім білків, сприяють вуглеводи. Введіть у свій раціон білий хліб і макарони, картопля, цукор, мед. При цьому денний раціон повинен бути збалансованим як за кількістю споживаних білка і вуглеводів, так і по наявності вітамінів і мінеральних речовин. Додатково можна приймати вітамінно-мінеральні комплекси.
7
Не забувайте про достатню кількість рідини - 2-3 літра на добу: чай з молоком, компоти, киселі кави з вершками, соки.
Зверніть увагу
Поправитися за тиждень, сидячи на такій дієті, однозначно не вдасться, тим більше швидкий набір ваги набагато шкідливіше, ніж його швидка втрата. Через 3-4 місяці роботи над собою ви помітите результати.