Як знайти загублені ключі.

Діти надягають ключі на мотузочку і носять їх на шиї. Деяким розсіяним дорослим теж треба виробити таку звичку. Іноді краще походити на дитину, ніж витрачати дорогоцінні хвилини на пошук ключів. Але навіть самі уважні люди іноді шукають загублені ключі.
Інструкція
1
Згадайте «Енциклопедію юних бабаків» - незмінного помічника каченят з мультсеріалу «Качині історії». Одна з рекомендацій у цій книзі говорить: «Якщо хочете знайти якусь річ, подумайте: де б ви лежали на її місці». Як не дивно, ця думка має під собою основаніе.Потеряв ключі, ставте себе на їхнє місце. Де б ви перебували? Відповідь може прийти досить швидко. Деякі психологи стверджують, що таким чином підсвідомість надає допомогу. Але цей прийом спрацьовує не так часто, як хотілося б.
2
Згадайте, коли ви останній раз бачили ключі. Постарайтеся відтворити точну послідовність ваших дій з цього моменту і уважно вивчіть кожне місце, підказане вашої пам'яттю. Може бути, ключі лежать у вас в кишені. Може, впали з полички в прихожей. А може бути, ви забули вийняти їх із замку. Але людина - не комп'ютер, і пам'ять може підвести.
3
Огляньте приміщення, в якому перебуваєте. Якщо є можливість, запросіть стороннього спостерігача. Він зможе окинути кімнати «свіжим» поглядом. Велика ймовірність того, що ви не помічаєте зв'язку, що лежить у вас перед очима.
4
Обстежуйте і самі неприступні місця вашого будинку. Іноді втрачені речі лежать там. Хтось пояснює це втручанням потойбічних сил, хтось з цього приводу просто дивується. Але факт залишається фактом: ключі часом виявляються там, де їх бути просто не повинно.
5
Огляньте майданчик перед будинком. Можливо, ви упустили в'язку тут. Шукати ключі на майданчику, поросла травою, дуже складно. Тому, якщо у вас є машина, зніміть з неї один автодінамік- «млинець». Якщо ні, позичте «млинець» у кого-небудь із сусідів. Озброївшись їм, пройдіть по всьому майданчику, тримаючи його магнітом до землі. Як тільки ключ опиниться в безпосередній близькості, він миттєво до магніту притягнеться.
Пошук загубилися в квартирі ключів може зайняти кілька годин, і навіть після цього не увінчатися успіхом. Полегшити цю працю допоможе звуковий брелок. Він реагує на високочастотний звук і відповідає на нього переривчастим сигналом.
Інструкція
1
Придбавши звуковий брелок, надіньте все ключі на його кільце, або переставте на нього вже наявне. Якщо батарейки поставляються в окремому відсіку упаковки, переставте їх в батарейний відсік брелока, дотримуючись полярності. Якщо ж вони вже встановлені туди, витягніть через щілину в кришці відсіку пластмасовий язичок, розмикаючими ланцюг. З цього моменту прилад готовий до роботи.
2
Перевірте, як працює звуковий брелок. Встаньте на відстані в два-три метри від нього і голосно свисніть. Якщо ви не вмієте свистіти, використовуйте свисток, дзвіночок (чим він менший, тим краще). Може підійти досить гучний музичний інструмент, якщо зіграти на ньому високу ноту. На кожен сигнал брелок повинен відповісти переривчастим писком або серією трелей.
3
Перевіряйте таким чином працездатність приладу як мінімум кожні півроку. Якщо він почне реагувати на високочастотні звуки невпевнено, або зовсім перестане працювати, замініть в ньому батарейки. Використовуйте, залежно від його моделі, три або чотири елементи AG13. Вони аналогічні тим, що використовуються в найдешевших лазерні указки. При їх Полюси. Використані елементи здавайте в пункти прийому, наявні при багатьох ДЕЗах.
4
Якщо брелок з ключами загубився в межах квартири, видайте високочастотний звук будь-яким описаним вище способом по черзі в кожній з кімнат, в передпокої, кухні. У разі якщо визначити на слух, звідки почувся відгук, не вдалося, повторюйте спробу до тих пір, поки ключі не знайдуть.
5
Звуковий брелок можна пристосувати і для пошуку інших часто губляться предметів, наприклад, пульта від телевізора. Для цього склейте між собою корпусу обох приладів таким чином, щоб у них як і раніше можна було міняти батарейки, і не були загороджені ні кнопки пульта, ні отвори мікрофону і звуковипромінювача брелока (нерідко вони поєднані у вигляді єдиного п'єзоелектричного перетворювача, що володіє оборотністю).
Зверніть увагу
Радіус дії брелока обмежений. Він непридатний для пошуку предметів, що загубилися далеко.