Як вибрати витяжку на кухню.

При виборі кухонної витяжки необхідно враховувати безліч факторів, не беручи до уваги які, ви ризикуєте понести істотні збитки.
Вам знадобиться
  • - знання габаритів кухонної плити
Інструкція
1
Якщо ви бажаєте купити витяжку для кухні, вам слід знати, що якщо ви помилитеся з її вибором і установкою, ви не тільки купите пустушку, але і зіпсуєте кухонний гарнітур. Перед тим, як йти в магазин, вам необхідно виконати завмер кухонної плити. Якщо ж ви ще не купили плиту, то заміряйте габарити тієї плити, яку плануєте придбати. Вам знадобляться дані по ширині і глибині плити.
2
Після того, як вам стали відомі розміри кухонної плити, ви можете вирушати за витяжкою. Для чого потрібно було робити заміри? Від кухонної плити виходить досить багато тепла, яке при неправильному виборі витяжки неодмінно зіпсує облицювання кухонного гарнітура. Виходячи з цього, приобретаемая витяжка повинна бути на десять сантиметрів ширше самої ширини плити і на п'ять сантиметрів перевищувати її глибину. Таким чином, при установці витяжки на кожну сторону плити залишається по п'ять сантиметрів вільного простору, який при правильній висоті витяжки буде втягувати все тепло від газової плити.
3
Піднімаючи питання установки витяжки, слід зауважити, що найбільш оптимальна висота системи над газовою плитою становить від шістдесяти до сімдесяти сантиметрів. Якщо ви встановите витяжку вище 70 сантиметрів - зіпсуєте гарнітур, т.к витяжка не буде всмоктувати все тепло, якщо ж вона буде встановлена нижче 60 сантиметрів над рівнем плити - ви спалите пластикові елементи конструкції витяжки.
Зверніть увагу
Висота витяжки, розміщують над газовою плитою - немаловажний момент. Купольні розміщуються над робочою поверхнею плити (на стіні), щоб купол знаходився принаймні 65, але і не вище 85 см від робочої поверхні. Повітря надходить у витяжку виводиться або в загальну систему домовик вентиляції, або в режимі циркуляції очищається безпосередньо силами самої витяжки і знову надходить у приміщення.
Корисна порада
Основне завдання цього приладу - це видалення повітря з високим вмістом СО2 (у разі якщо витяжка встановлена над газовою плитою) і відведення повітряної маси насиченою запахами і вологістю, що утворюється в процесі приготування їжі. Установка витяжки полягає в приєднанні витяжки до електромережі системі вентиляції і грамотному зміцненні приладу в певному положенні щодо кухонних меблів і плити (варильної поверхні). Установка витяжки повинна проводитися на висоті не менше 70 см ...