Як видалити камінь у сечоводі. видалення каменя із сечоводу.

Видалити камені із сечоводу можна трьома способами: оперативним, інструментальним або консервативним. Всі ці методи успішно використовуються в медицині. Розглянемо дієвість кожного способу.
Вам знадобиться
  • - клініка або лікарня;
  • - здача аналізів;
  • - спеціальний інструментарій;
  • - хірург.
Інструкція
1
Використовуйте консервативне лікування. Воно показано до застосування в тому випадку, якщо камені в сечоводі не викликають сильних гострих болів, які не порушують відтік сечі і не мають тенденцію до самостійного відходження. У більшості випадків після такого лікування камені в сечоводі виходять самостійно. Для закріплення ефекту займайтеся більше водної терапією, дотримуйтесь активний режим дня. Також приймайте всередину спазмолітичні засоби, які вам пропише лікар.
2
Проведіть інструментальне лікування за допомогою петлі Цейс. Це такий катетер, в просвіті якого є нитка з капрону, що виходить з його кінця і знову проходить через отвір в його просвіт. Воно знаходиться на відстані приблизно 3 см від кінця цього приладу. Під час натягу нитки кінець катетера згинається і створює петлю.
3
піддамо також інструментальному лікуванню за допомогою екстрактора Дорміа. Це теж сечовідний катетер, але в його просвіті є стрижень з металу, який закінчується висувною кошиком. Вона розправляється при виведенні з катетера, а при введенні - стискається. Таким способом рекомендується виводити невеликі камені, які розташовані в тазовому відділі.
4
Лікуйтеся оперативним методом, якщо всі перераховані вище не змогли допомогти. Є ендовезікальной розсічення, яке може видалити каміння з интрамурального відділу сечоводу або Уретероцеле. Якщо ж камінь знаходиться в гирлі, то його витягають спеціальними щипцями цистоскопу.
5
Проводьте піелостомію, якщо стан погіршується і нічого не допомагає більше. Цей метод доречний тоді, коли відбувається тривала атака пієлонефриту. У цьому випадку, виконайте декапсуляцію нирки і зробіть розсічення гнійників. Це допоможе зменшити запальний процес і поліпшити стан пацієнта. У кожному разі, зробіть знімки місця розташування конкремента. Це допоможе провести операцію набагато точніше.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на своєчасність звернення до лікаря з приводу вашої недуги! Це допоможе уникнути хірургічного втручання.
Корисна порада
Не старайтесь самому видоїти камені сечогінними засобами, довіртеся тільки фахівцям.