Як утеплити вхідні двері.

Основна втрата тепла в квартирі відбувається через вікна і двері. Тому вхідні двері так важливо утеплювати. Особливо тепер, коли тарифи на опалення ростуть не по днях, а по годинах. Утеплення вхідних дверей можна здійснити самостійно.
Вам знадобиться
  • Ущільнювач, монтажна піна, клей, поролон, дерев'яні або пластикові рейки, дошка для порога і обивочная тканину.
Інструкція
1
Для початку треба визначити, чи є в двері протяг. Знайдіть щілини, через які виходить тепле повітря і надходить холодний. Місце потрібно виявити точно. Якщо ваші вхідні двері зроблена з дерева, вона може пропускати холод через те, що з часом ссохлась. Тоді щілини ви знайдете без праці. Металеві двері може недостатньо щільно прилягати до дверної коробки. Це трапляється, коли зношуються гумові уплотнітелі.От щілин в дерев'яних дверях можна позбутися за допомогою герметика. Залийте його в щілини, і двері перестане пропускати повітря. Щоб прибрати протяги в металевих дверях, часто треба просто їх відрегулювати. Буває, що потрібно замінити ущільнювач або навіть вирівняти перекосило двері на спеціальному обладнанні.
2
Щоб двері не доставляла вам таких проблем, подбайте про її якість ще під час покупки. Слідкуйте, заповнене Чи дверне полотно теплоізоляційним матеріалом. При установці двері монтажники повинні добре заповнити будівельною піною простір між дверною коробкою і дверним отвором. Від цього також залежатиме, чи збережеться тепло у вашому домі.
3
Утеплення дверей - процес трудомісткий. Для початку двері слід зняти з петель. Потім її треба очистити від старого покриття і помити. Коли двері висохне, її треба зовні і зсередини обклеїти поролоном.Потом двері потрібно обтягнути тканиною або дерматином. Не забудьте і про дверній коробці. По периметру двері обейте косяк обтягнутими поролоном і тканиною рейки. Їх треба підібрати так, щоб закрита дуже щільно, без щілин прилягала до коробки. Потім закрийте нижню щілину порогом.
Корисна порада
Можна подбати і про шумоізоляції. Її можна домогтися, оббивши двері пінопластом, войлоком або ватином.