Як загартувати нерви. Як заколи волю і нерви.

Сучасний ритм життя, підвищені вимоги до людини і прагнення досягти успіху постійно випробовують на міцність нашу нервову систему. Ви напевно не раз замислювалися, як загартувати нерви і протистояти гніту навколишнього світу.
Вам знадобиться
  • - релаксирующая музика;
  • - чотки або китайські кулі здоров'я.
Інструкція
1
Багато хто сьогодні із захопленням говорять: "Так у нього нерви - сталеві канати! Мені б так ..." І дійсно, знижена стійкість до стресів заважає більшості людей в роботі. Розхитані нерви все частіше стають причиною сімейних конфліктов.Какімі б не були причини ваших «нервових сплесків», щоб загартувати нерви, вам знадобиться знайти контроль над собою.
2
«Зміни те, що ти можеш змінити і прийми те, що ти змінити не в силах». Це золоте правило допоможе вам впоратися з собой.Еслі ви дійсно можете вплинути на хід подій, то робіть це зі спокійною і твердою впевненістю, навіть якщо спочатку не все йде гладко.
3
Якщо ж вас чекає неминучий провал, і з цим вже нічого не можна вдіяти - прийміть це, як даність. Як казав багаторазовий чемпіон світу з боксу у важкій вазі Мухаммед Алі: «Щоб піднятися, треба впасти». І якщо ви зустрінете своє «падіння» гідно, то за ним обов'язково послідує взлет.Но щоб реалізовувати дані принципи на практиці, вам доведеться довго і наполегливо тренувати свою нервову систему.
4
Щоб воля розуму взяла гору над буйство емоціями, ви повинні навчитися контролювати себе. Цього можна домогтися за допомогою різних дихальних вправ. Повільно і глибоко вдихніть і так само повільно видихніть. Повторивши це повага 10 разів, ви помітите, що стали набагато спокійніше. Відновиться звичний ритм серцебиття, і ви вже можете адекватно оцінювати ситуацію.
5
Кращий спосіб підсилити самоконтроль над своєю психікою - це медитація. Але якщо ви не шанувальник східних методик, то можете просто слухати аудіозаписи з співом птахів, дзюрчанням води, шумом ветра.Ви так само можете перебирати в руках чотки, гладити хутряний талісман або обертати в руках китайські кулі здоров'я. Все це допоможе вам знайти контроль над вашою нервовою системою.
6
Яким би гуманним і милосердним ні людина, в ньому все одно поступово накопичується агресія. Це пов'язано зі специфікою сучасної епохи. І якщо ви не хочете в черговий раз «зірватися» на колегу по роботі або рідної людини, то дайте накопиченої агресії безпечний вихід. Найкраще для цього підходять заняття спортом.