Як пити преднізолон.

Преднізолон - це ГЛЮКОКОРТИКОСТЕРОЇДНИЙ препарат, що володіє протиалергічну і протизапальну властивість. Ліки призначається при цілому ряді різних за тяжкості і походженням захворювань.
Інструкція
1
Преднізолон призначається при алергічних, аутоімунних захворюваннях (склеродермія, ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак, дерматоміозит та ін.), Хворобах суглобів, шкіри (екзема, псоріаз, різні види дерматитів і т.д.), при набряку мозку , деяких захворюваннях очей, легенів, нирок, шлунково-кишкового тракту. При пересадці органів ліки показано для профілактики реакції відторгнення трансплантата. В онкології преднізолон приймають під час хіміотерапії для усунення нудоти і блювоти.
2
В одній таблетці міститься 5 мг діючої речовини. У гострий період хвороби пийте по 4-6 таблеток на день. Після стабілізації стану добову дозу зменшите до 1-2 таблеток. Приймайте ліки один раз на день, бажано в 6-8 годин ранку.
3
В особливо важких ситуаціях лікар може призначити до 100 мг (20 таблеток) преднізолону в день. У цьому випадку розподіліть добову дозу ліків на 2-4 прийоми.
4
У гострий період хвороби дітям призначають преднізолон в дозі 1-2 мг/кг ваги. Розподіліть ліки на 4-6 прийомів. Підтримуюча доза (після стабілізації стану) втричі нижче лікувальною.
5
Пийте таблетки під час прийому їжі або відразу після його закінчення. Запийте ліки невеликою кількістю рідини.
6
не відміняв препарат різко, особливо якщо лікування було тривалим. Знижуйте дозу поступово.
Зверніть увагу
Преднізолон несумісний з багатьма лікарськими препаратами, у тому числі з парацетамолом. Проконсультуйтеся з лікарем перед початком лікування, щоб не завдати шкоди організму.
Корисна порада
Під час лікування преднізолоном можуть виникнути побічні ефекти різного ступеня тяжкості. Про всі відхилення у стані здоров'я повідомляйте лікаря. При погіршенні самопочуття не завжди вимагається скасування препарату, іноді буває досить коригування дози.