Як приручити лисицю.

Останнім часом стало особливо популярно тримати вдома екзотичних тварин. І особливою популярністю серед них користуються хижаки. При покупці господарі, насамперед, довідуються, чим годувати і як доглядати за вихованцем. Але мало хто цікавиться, як налагодити контакт з твариною.
Вам знадобиться
  • - лисиця;
  • - рукавички з щільної тканини;
  • - корм для лисиці.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили завести лисицю, то краще купувати молоду особину. Чим менше тварина, тим легше буде його приручити.
2
Привезіть лисицю додому. Дайте їй заспокоїтися, адже будь-яка зміна місця - це стрес для тварини. Дайте лисичку 2-3 дні на адаптацію. Вона повинна звикнути до нової обстановки, до нових людей та нових запахів. Захистите лисицю від різких, дратівливих звуків, що не лякайте звірка спонтанними рухами поблизу клітини.
3
Після того, як ваша улюблениця обжилася в новій обстановці, починайте процес приручення. При цьому пам'ятайте, що лисиця - хижак, що володіє швидкою реакцією і гострими зубами. Злякавшись, вона може пустити їх в ход.Еслі ви були у друзів, які тримають собаку, кішку або птицю, на вас залишилися частинки запаху цих тварин, то на це лисиця також може агресивно зреагувати.
4
Сам спосіб приручення лисиці досить простий, але вимагає неабиякого терпіння. Процес приручення ґрунтується на встановленні довірчих відносин між людиною і твариною. Цей ефект досягається за допомогою корму та інших заохочень.
5
Коли лисиця до вас звикла і вже перестала боятися, починайте годувати її з рук. Спочатку вона буде лише здалеку розглядати корм у ваших руках, може пройти кілька днів перед тим, як вона наважиться підійти ближче. Інстинкт самозбереження у хижаків дуже сілен.Для вашої ж безпеки використовуйте рукавички з щільної тканини. Лиса, з'ївши приготоване для неї ласощі, може вирішити спробувати на смак вашу руку.
6
Тримайте руку з кормом нерухомо, руху виробляєте повільно. Повторюйте цю процедуру щодня, вже через 3-4 тижні ваша домашня улюблениця буде, не тільки є з ваших рук, але й дасть себе погладити.
7
приручити лисицю, кличте її по імені. Якщо після того, як ви її покликали, лисичка обернулася і подивилася на вас, значить, ви досягли бажаного результата.Когда у вас встановляться довірчі відносини, ви можете випускати лисицю і грати з нею. Ручна лисиця стане прекрасним другом для вас і ваших дітей.