Як вбудовувати посудомийну машину. повністю інтегрована дверцята.

Посудомоечная машина давно перестала бути розкішшю і перейшла в розряд побутових приладів, без яких важко уявити сучасну кухню. Не для кожної кухні підійде окремо стоїть посудомийна машина, або як її ще називають «соло», а ось вбудована посудомийка не тільки вдало впишеться в інтер'єр вже існуючої кухні, а й місце під неї знайти буде значно легше.
Інструкція
1
Першим ділом перед придбанням посудомийної машини потрібно оцінити можливості вашої кухні. Вбудована машина увазі повну інтеграцію в наявний кухонний гарнітур. Інтеграція машини може бути як повною, так і частковою. У першому випадку вся машина буде схована всередину гарнітура і зовні її важко буде відрізнити від інших шаф, кнопки управління машиною можна буде побачити на торці дверей, тільки відкривши прилад. Частково інтегрована посудомийка буде походити на свою подружку «соло» з тією лише різницею, що на передній дверцятах її можна буде прикріпити декоративну панель, витриману в дусі всієї кухні. Вбудовані посудомийні машини в основній своїй масі бувають 2 розмірів - 45 і 60 см, розмір обраної машинки залежить тільки від наявності у вас вільного місця, але врахуйте, навіть для маленької сім'ї велика машинка буде переважніше маленькою, в ній набагато зручніше мити каструлі, сковороди і прочий крупний кухонний інвентар.
2
Найпростіше встановлювати частково інтегровані машини, установка яких зводиться до підключення машини, засуненням її під стільницю і прикручування декоративної панелі. Ніяких особливих хитрощів і секретів цей процес не має на увазі. Єдине, що може представляти собою деяку трудність - це регулювання машини відносно рівня підлоги. Більшість моделей посудомийних машин оснащено спеціальними гвинтами, розташованими на лицьовій частині приладу, за допомогою яких можна відрегулювати задні ніжки і добитися того, щоб машинка стояла рівно. Ну і при кріпленні декоративної панелі потрібно ретельно стежити, щоб та була добре зафіксована, що не гриміла і не заважала відкриванню дверцят.
3
Вбудовування повністю інтегрованої посудомийної машини в цілому буде виглядати складніше, але ненабагато. Цілком можливо, що машину доведеться зафіксувати під стільницею спеціальними кріпленнями. До кожної вбудовуваної посудомийній машині обов'язково повинна бути прикладена інструкція з її встраиванию, і якщо ви будете строго їй слідувати, то шансів на помилку у вас буде дуже мало. Єдине, про що потрібно пам'ятати, це те, що всі приготування потрібно зустріти до того, як ви почнете процес. Підвід і відвід води повинні бути легко доступні на випадок ймовірної аварії. Так само вам може знадобиться спеціальна розетка для нової посудомийки. Якщо в уже наявних на кухні розетках немає заземлення, то підключивши машинку до звичайної розетки, ви можете отримати удар струмом. Ну і якщо ви зовсім не впевнені в своїх силах, то запросіть спеціально підготовленого майстра, він справить установку швидко і якісно, а послуги його навряд чи будуть такими вже дорогими.