Як зробити будку. Як зробити просту будку.

Собака, що живе на вулиці, повинна мати можливість сховатися від негоди. Можна купити готову будку, можна побудувати її своїми руками. А якщо залучити до цього дітей, вийде захоплююче заняття для тата і його юних помічників.
Вам знадобиться
  • дерев'яні бруски різної довжини, статева дошка, утеплювач, будівельний степлер, руберойд, фанера, щільна тканина
Інструкція
1
Виберіть місце, де буде стояти будка для собаки. З нього повинен бути хороший огляд - собаки люблять бути в курсі всіх подій. Місце має бути сухим і не заливатися під час дощів або весняного паводка.
2
Визначтеся з розмірами будки: виміряйте собаку, для якої ця будка будується. Собака повинна мати можливість вільно лежати всередині. Глибину будки плануйте сантиметрів на 5-10 більше, ніж довжина тварини, висоту - не нижче росту собаки до кінчиків вух, а ширину - сантиметрів на 5-10 більше, ніж висота.
3
Підберіть матеріал: щоб зробити будку підійдуть відходи, що залишилися після будівлі альтанки, сарая і т.п.
4
Збірку починайте з днища. Пол повинен бути подвійним і теплим. Відпиляєте 2 бруска, перетином 40х40, довжина повинна дорівнювати ширині будки. На бруски потрібно пришити статеву дошку, просмолити її або просочити оліфою, покласти утеплювач і прибити вагонку.
5
Встановіть в кутах 4 бруска 100х100 на 45 мм довше висоти будки. Додатково 2 бруска там, де буде вхід і 4 проміжні стійки.
6
Прибейте до брусків вагонку в два шари, проклавши утеплювачем. Зробити будку потрібно так, щоб усі дошки всередині були добре простругані і підігнані, не мали задирок. Капелюшки цвяхів утопите, і закрийте дерев'яними пробками.
7
За допомогою будівельного степлера прикріпіть руберойд для гідроізоляції дна. Прибийте на днище два бруска 100х50, це створить зазор між землею і днищем і поліпшить вентиляцію.
8
Дах обов'язково повинна зніматися і, бажано, плоскою - собаки обожнюють використовувати дах будки в якості наглядової поста. Сколотите периметр з бруска 40х40, з двох сторін нашейте фанеру в розмір, проклавши утеплювачем.
9
В холодну пору року закріпіть над входом щільні шторки. Ретельно перевірте всі з'єднання - протягів бути не повинно.
10
От і все, будка для собаки готова. Тепер пофарбуйте її зовні (зсередини фарбувати дуже не бажане), встановіть в обраному місці і можна відзначати новосілля вашого вихованця.