Як передавати файли з комп'ютера на телефон.

Сучасні мобільні телефони - це не тільки засіб для спілкування. Нинішній телефон відтворює музику і відео, показує картинки і дозволяє запускати різні додатки. Завантажити медіафайли в телефон можна прямо з комп'ютера. Робиться це кількома способами.
Інструкція
1
Для того, щоб передати файли з комп'ютера на телефон, необхідно фізично з'єднати ці пристрої. Це робиться за допомогою спеціального кабелю, який йде в комплекті з телефоном. На одному кінці цього кабелю розташовується оригінальний штекер для підключення до телефону, а на іншому стандартний інтерфейс USB для підключення до комп'ютера. Перед тим, як підключати телефон, встановіть на комп'ютер спеціальні драйвери, які, як правило, записані на диск, що йде в комплекті з телефоном. Крім драйвера з диска можуть бути встановлені спеціальні програми для синхронізації телефонної книги і календаря, а також фірмовий файловий менеджер. Телефон, підключений до комп'ютера, може розпізнаватися як звичайний знімний диск або як особливий пристрій. У першому випадку копіюйте і вставляйте файли у папки телефону, у другому ж випадку використовуйте файловий менеджер, встановлений з диска.
2
Передачу файлів на телефон також можна здійснювати за допомогою підключених до комп'ютера або вбудованих в нього кардридеров. При цьому телефон повинен мати підтримку знімних карт пам'яті. Витягніть карту пам'яті з телефону і вставте її в кардрідер (при необхідності використовуйте спеціальний адаптер, якщо в телефоні встановлена мікро версія флеш-карти). Для того, щоб здійснити передачу таким способом, просто копіюйте необхідні файли і вставляйте їх в папки на флеш-карті. Контент при цьому необхідно сортувати, записуючи зображення, музику, відео і додатки до відповідних папки.
3
Підключити телефон до комп'ютера для передачі файлів також можна використовуючи технологію Bluetooth. Для цього активуйте дані модулі на комп'ютері і телефоні. Після цього клікніть на іконку Bluetooth в системному треї комп'ютера, і у вікні, натисніть кнопку «Додати пристрій». У результатах пошуку виберіть телефон. Потім введіть в телефоні згенерований комп'ютером пін-код для підключення. Тепер пристрої стійко з'єднані за допомогою Bluetooth. Знову відкрийте програму Bluetooth на комп'ютері, виберіть підключений телефон і натисніть на посилання «Огляд файлів». Скопіюйте файли на телефон способом, описаним в попередніх кроках.