Як підключити інтернет, якщо будинок не підключений до мережі.

Якщо жоден інтернет-провайдет не простяг своєї оптоволоконний кабель до вашого будинку, не впадайте у відчай. Підключитися до інтернету можна іншими способами, причому швидкість таких з'єднань буде практично такою ж, як у оптоволокна.
Інструкція
1
Реальною альтернативою оптоволоконної мережі є вихід в інтернет через телефонну лінію за технологією ADSL. Якщо у вашому будинку є стаціонарний телефон, зверніться до постачальника послуг зв'язку та з'ясуйте, чи надає він доступ в інтернет. У разі позитивної відповіді попросіть оператора перевірити наявність технічної можливості для підключення саме вашої квартири. Якщо така можливість є, залиште в офісі телекомунікаційної компанії свою заяву на підключення. Як правило, для цього доведеться оплатити суму, рівну місячної абонентської плати за обраним вами тарифом.
2
Крім заявки на підключення, для виходу в інтернет вам знадобиться спеціальний пристрій - ADSL-модем. Придбайте ADSL-модем в будь-якому комп'ютерному магазині. Модеми бувають різні, вибирайте пристрій виходячи з власних потреб. USB ADSL-модем незалежний від електроенергії і простий в налаштуванні. Класичний ADSL модем забезпечує більш високу швидкість підключення. Модем з функцією роутера дозволить підключати до інтернету кілька комп'ютерів. Щоб пристрій, вставте йде з ним у комплекті компакт-диск в привід, і в майстрові настройки введіть логін і пароль, виданий вам провайдером. Після налаштування ви отримаєте стабільний і швидкісний вихід в інтернет через телефонну лінію.
3
Якщо у вашому будинку немає стаціонарного телефону, то вихід в інтернет можна забезпечити за допомогою бездротових технологій. Для цього придбайте USB-модем у будь-якого стільникового оператора (при виборі керуйтеся цінами і зоною покриття оператора). Укладете контракт на підключення, надавши свої паспортні дані та адресу. Налаштування USB-модема гранично проста: підключіть його до комп'ютера, встановіть необхідний софт (прямо з пам'яті модему) і натисніть кнопку «Підключити». Зверніть увагу, що мобільний інтернет практично не має реально безлімітних тарифів. При витраті певної кількості трафіку швидкість з'єднання впаде до певної величини (її значення вказано інформації про тариф).