Як дивитися mkv по телевізору.

Сучасні телевізори мають досить високою якістю зображення. Мінус в тому, що деякі моделі телевізорів з працею зчитують відеофайли великого обсягу. Для їх відтворення можна підключити телевізор до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - Кабель DVI-HDMI.
Інструкція
1
Знайдіть відповідну пару роз'ємів в телевізорі і відеокарти комп'ютера. Це необхідно для здійснення з'єднання цих пристроїв. Для забезпечення кращої якості відеозображення краще використовувати ті канали, які передають цифровий сигнал, наприклад DVI і HDMI.
2
Практично у всіх моделях відеокарт присутній роз'єм DVI, а нові відеопристрої володіють навіть портом HDMI. Незважаючи на те, що в більшості телевізорів відсутній роз'єм DVI, можна здійснити через спеціальний перехідник підключення DVI-HDMI. Придбайте відповідний кабель і перехідник до нього.
3
З'єднайте роз'єм DVI комп'ютера з портом HDMI телевізора. Включіть обидва пристрої. У налаштуваннях телевізора виберіть використовуваний порт HDMI основним джерелом прийому відеосигналу. Перейдіть до налаштування параметрів відеокарти комп'ютера.
4
Для налаштування оптимальної якості відеозображення необхідно задати параметри другого екрану (телевізора) окремо від основного монітора. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Оформлення та персоналізація» (ОС Windows 7). Відкрийте пункт «Налаштування параметрів екрану», розташований в меню «Екран».
5
У вікні натисніть кнопку «Знайти». Зачекайте, поки система визначить другий дисплей (телевізор). Виберіть цей екран і активуйте пункт «Зробити цей дисплей основним».
6
Тепер налаштуйте параметри роботи даного екрану. Встановіть необхідний дозвіл картинки, налаштуйте яскравість і контрастність, встановіть частоту розгортки.
7
Для перегляду відеофайлів формату mkv встановіть спеціальний плеєр. Як приклад можете скористатися безкоштовною програмою KMPlayer. Відкрийте за допомогою даної програми потрібний файл і насолоджуйтеся високою якістю відео, переглядаючи його з вашого телевізора.