Як прикрасити кімнату кулями. Як оригінально прикрасити кімнату.

Повітряні кулі можуть стати чудовою прикрасою приміщення для будь-якого свята. Асортимент цих товарів сьогодні дуже широкий, що дозволяє підібрати їх так, щоб вони підходили до випадку, за яким влаштовується торжество. Способів прикраси приміщень повітряними кулями дуже багато, вибирати їх варто, керуючись тим, для кого і з якої нагоди влаштовується свято.
Інструкція
1
Якщо це вечірка з нагоди дня народження, то можна використовувати яскраві різнокольорові кулі. Їх можна просто підв'язати до гардин, полкам і меблів, приклеїти до стіни, зробити гірлянди і арки з повітряних куль, які були дуже модними і популярними зовсім недавно. З невеликих круглих кульок можна зробити квіти і прикріпити їх до стін і килимах. Якщо день народження дитячий, то краще просто розкидати по кімнаті велика кількість яскравих куль різного розміру, щоб діти могли вільно грати ними. Крім того, кулі, просто підвішені на стіни, невідь здивують дитини, а ось дитяча, завалена кулями, приведе його в захват.
2
Для молодіжної вечірки добре використовувати яскраві гелієві кулі, які можна підвісити до стелі, прив'язавши до них серпантин. Можна використовувати і звичайні кулі, які будуть триматися у стелі, якщо попередньо їх сильно наелектризована шерстю. Також можна придбати оригінальні круглі прозорі кулі великого розміру, в які поміщені кілька різнокольорових маленьких кульок. Три-п'ять таких куль прекрасно прикрасять кімнату для вечірки.
3
Гелієві кулі можна прив'язати за стрічки до невеликих вантажах і встановити на підлозі на різному рівні - так вони теж будуть виглядати дуже оригінально.
4
Якщо ви плануєте прикрасити кімнату кулями з нагоди весілля, вам підійдуть яскраво-червоні кульки у формі сердечок. Чим більше ви їх купите, тим краще. Їх можна розмістити скрізь - на стінах, під стелею, на підлозі і навіть на столі і стільцях, головне, щоб вони були розкидані хаотично. У поєднанні з традиційними гірляндами і звичайними кульками така прикраса буде виглядати просто чудово.
5
Для інших урочистих випадків можна придбати перламутрові кулі однакової форми. Бажано, щоб вони були пастельних кольорів. Прив'язавши до них блискучий серпантин, можна приклеїти їх до стіни за допомогою невеликих шматочків двостороннього скотчу. Кулі можна розвісити довільно, а можна зробити з них різні візерунки арки або написати що-нібудь.Воздушние кулі стануть чудовою прикрасою для будь-якого свята. Головне правильно підібрати їх колір і форму і проявити фантазію.