Як варити варення з полуниці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Одним зі способів збереження врожаю полуниці є варіння варення. Воно одне з найбільш поширених і популярних. Як приємно взимку відкрити баночку ароматного, смачного варення, попити чаю і згадати про жарке літо.
Вам знадобиться
    • 3 кг полуниці;
    • 3 кг цукру.
Інструкція
1
Ретельно переберіть полуницю, відбракує гнилі, м'які і запліснявілі ягоди, відірвіть чашелистики. Промийте полуницю від піску і пилу в друшляку під проточною водою. Дайте їй повністю стекти.
2
Висипте ягоди в каструлю, пересипаючи кожен шар полуниці цукром (на 1 кг ягід - 500 г цукру). Поставте в холодильник на кілька годин. Зрідка струшуйте каструлю з ягодами.
3
Злийте з каструлі з ягодами утворився сік в таз для варіння варення. Висипаючи в нього цукор, що. Поставте таз на невеликий вогонь, помішуйте вміст дерев'яною ложкою щоб цукор повністю розійшовся, і вийшов сироп закипів. Засипте в таз ягоди. Перемішайте і доведіть до кипіння. Зберіть ложкою піну, що і вимкніть варение. Дайте йому пів години постояти і охолонути. Знову перемішайте і поставте на вогонь. Коли варення закипить, то приберіть піну і залиште його варитися на невеликому вогні. Через пів години ложкою візьміть трохи сиропу і капнете на суху тарілку. Якщо крапля розтечеться, то варення потрібно ще варити, якщо крапля залишається густий, зберігає форму, то варення готове.
4
Ретельно вимийте банки для варення з содою під проточною водою і простерилизуйте їх на пару протягом 10-15 хв. дворазово. Прокип'ятіть кришки протягом 15 -20 хв. Розлийте гаряче варення в сухі стерильні банки, закрийте кришками і поставте охолоджуватися. Коли воно повністю охолоне, то приберіть варення на зберігання в прохолодне місце.
Зверніть увагу
Намагайтеся збирати ягоди днем в суху, сонячну погоду. Після дощу ягода стає водянистою і кислуватою, а варення виходить менш ароматним. Для варення підійдуть тільки свіжозібране стиглі ягоди, без слідів цвілі і гнилизни. Термін зберігання полуничного варення один рік.
Корисна порада
Можна при варінні полуничного варення додати лимонну кислоту. Тоді варення не заплесневеет.Можно варити варення з полуниці з додаванням суниці, тоді воно буде більш ароматним.