Як відкрити школу перукарів. Як організувати курси перукарів.

Якщо ви давно й успішно займаєтеся перукарським мистецтвом, і вам вже не достатньо просто робити стрижки та зачіски, а хочеться передати свій досвід іншим людям, то варто задуматися про відкриття школи перукарів.
Вам знадобиться
  • - документи про реєстрацію як ЮЛ;
  • - ліцензія на освітню діяльність;
  • - приміщення та обладнання;
  • - співробітники;
  • - освітні програми;
  • - бланки дипломів або сертифікатів;
  • - реклама.
Інструкція
1
Для початку роботи необхідно оформити товариство з обмеженою відповідальністю. Для цього з пакетом документів потрібно звернутися до податкового органу за місцем знаходження майбутньої організації.
2
Освітня діяльність обов'язково ліцензується. Отримати відповідні дозвільні документи можна в адміністрації міста.
3
Далі необхідно знайти приміщення. У вас повинен бути клас для лекційних занять з партами та стільцями, а також зал для практичних занять. На базі школи в цьому залі можна організувати перукарню економ-класу, в якій працюватимуть ваші студенти-практиканти.
4
У приміщенні потрібно зробити ремонт, закупити меблі та перукарське обладнання. Не завадить обзавестися проектором і персональним комп'ютером.
5
Коли зали вашої школи будуть готові до використання, слід підібрати викладачів. Навчати майбутніх перукарів спочатку ви можете самостійно, але при напливі клієнтів може вийти, що у вас буде занадто багато роботи, адже на вас ще висітимуть ще й всі організаційні моменти.
6
Якщо ви будете проводити навчання по декількох напрямках, то для кожного з них необхідно написати освітню програму. У такій програмі повинні бути дані теми занять, проставлені кількості лекційних та практичних годин, а також описані ті знання і вміння, які за підсумками навчання отримає майбутній перукар.
7
Подбайте про те, щоб по закінченні навчання можна було видавати відповідні дипломи або сертифікати.
8
Не забудьте про рекламу. Використовуйте різні її види: від зовнішньої і інтернет-реклами до друку оголошень в спеціалізованих журналах і розповсюдженні листівок.
Корисна порада
Коли ви станете власником школи перукарського мистецтва, не забувайте також підвищувати свою кваліфікацію, адже в цій справі постійно з'являються нові техніки і технології. Подбайте про працевлаштування ваших випускників. Вашої перукарні навряд чи вистачить на всіх бажаючих, тому налагодьте зв'язку з іншими салонами в вашому місті. Також включіть в освітню програму лекцію про те, як відкрити власний бізнес.