Як дізнатися наявність місць у поїзді.

На сьогоднішній день залізниця є найбільш затребуваним видом транспорту у більшості жителів нашої країни. Гарне розгалуження залізниць дозволяє швидко дістатись в найвіддаленіший і важкодоступний куточок країни. Досить-таки гнучка цінова політика російських залізниць робить цей вид транспорту доступним для широких верств нашого суспільства.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно поїхати у відрядження або просто помандрувати, поїдьте на залізничний вокзал і дізнайтеся розклад поїздів. Зверніться в пасажирську або приміську касу з питанням про те, чи є вільні місця в поїзді.
2
має намір відправитися в подорож, розрахуйте маршрут, завдяки якому ви доберетеся в кінцевий пункт призначення в максимально стислі терміни. Далі вирушайте на залізничний вокзал і знайдіть найбільш підходящі маршрути поїздів. Ідеальним варіантом буде, якщо є потяг, які з'єднує ваше місце розташування на даний момент і бажаний пункт призначення. Тоді по ходу маршруту не потрібно буде пересідати на інший потяг.
3
Якщо ж такого поїзда немає - не турбуйтеся. Знайдіть маршрути поїздів, які дозволять вам максимально швидко дістатися в бажане місце. У разі якщо зробити всі вищеописані процедури у вас не виходить, скористайтеся консультацією кваліфікованих фахівців залізничної станції або вокзалу. Вони підкажуть вам наявність місць у поїздах, в яких ви зібралися мандрувати.
4
Подорож в поїзді завжди пов'язане з деяким ризиком, тому будьте пильні і уважні. Перед перетином державного кордону підготуйте всі документи, щоб пройти митницю якомога швидше. Завдяки великій території нашої країни, поїзди далекого прямування можуть перебувати в рейсі до 10 діб. До такого тривалої подорожі підготуйтеся заздалегідь. Візьміть з собою достатні запаси провізії, щоб можна було повноцінно харчуватися в поїзді, на випадок якщо в складі немає вагона ресторану. Купуйте квитки заздалегідь - таким чином, ви вбережете себе від неприємних несподіванок, коли перед самим від'їздом вашого поїзда може не виявитися вільних місць. Сучасні вагони вбережуть вас від незручностей і не заподіють дискомфорт. Так що влаштовуйтеся зручніше і насолоджуйтеся з вікна чудовими видами і пейзажами нашої неосяжної Батьківщини.
Наявність місць на поїзд можна дізнатися кількома способами: на офіційному сайті РЖД, в терміналах, встановлених на вокзалах і трансагентствах, по телефону, в довідковому бюро або сервісному центрі вокзалу або трансагентства.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон.
Інструкція
1
При наявності доступу в інтернет ви можете в будь-який момент зайти на сайт РЖД (rzd.ru) і задати в форму пошуку основні параметри поїзд ки: станції відправлення та призначення і дату. Після кліка на кнопку, що дає команду на пошук, на екрані ви побачите що курсують в зацікавив вас день поїзд а і наявність місць на них. Клікнувши на конкретний поїзд , потрапите на сторінку з інформацією про кількість місць, типах вагонів і вартості проезда.Прі наявності банківської карти ви можете тут же купити квиток. Можливий також варіант внесення грошей через термінал моментальної оплати, але зробити це треба протягом 10 хвилин з моменту резервування місць а. Доведеться сплатити і комісію терміналу.
2
Щоб дізнатися наявність місць в терміналі, задайте ключові параметри поїзд ки за допомогою його сенсорного меню. Ви можете відразу вибрати опцію « Наявність місць» або спочатку подивитися розклад, потім натисканням пальцем вибрати цікавий поїзд і вибрати опцію « Наявність місць і вартість проїзду ».
3
Деякі транспортні агентства надають послугу з інформування пасажирів про наявність місць по телефону. Його номер може бути вивішений на видних місць ах в офісах агентства, на вокзалах, вказаний на його сайте.От вас вимагається набрати його, дочекатися відповіді і повідомити, куди, звідки і коли ви хотіли б виїхати. Можете назвати і номер цікавить вас поїзд а.
4
Ту ж інформацію ви повинні озвучити працівникові довідкового бюро або сервіс-центру вокзалу, якщо вважаєте за краще звернутися туди особисто. Ця послуга може бути платною.