Як вибрати металеві двері.

За металевою вхідними дверима людина відчуває себе більш надійно, ніж за дерев'яною. Металеві двері міцна, довговічна, надійна. Однак її необхідно правильно вибрати. Для цього треба звернути увагу на деякі важливі моменти.
Вам знадобиться
  • Надійний замок, хороший вічко, міцні петлі
Інструкція
1
Звичайно, один з головних факторів надійності двері - замок. Саме він зупинить злодіїв і грабіжників. Тому не треба економить на замку, коли купуєте металеві двері. Адже всі прості замки розкриваються досвідченими зловмисниками простий відмичкою. Вибирайте замки з радіальними циліндрами підвищеної секретності. Не забудьте встановити на двері з такими замками ще й спеціальний захист від висвердлювання і вибивання замку. Цей захист робиться у вигляді особливих броненакладок. Також у замку повинні бути присутніми ригеля. Саме вони не дають злодіям виламувати металеві двері з рами.
2
У хорошій металевої двері повинні стояти надійні петлі. Вони повинні бути встановлені на відмінних підшипниках. Це дасть гарантію, що двері з часом не просядет.Еслі металеві двері важить не більше 70 кілограмів, на ній краще встановити зовнішні петлі. Якщо двері має посилену конструкцію, то петлі на ній бувають особливої конструкції, часто вони приховані. Обов'язково оснастите двері хорошим очком. Він дасть огляд на 180 градусів. Таким чином, ви зможете бачити всі сходи і тих, хто на ній знаходиться. Значить, зловмисники не застигнутий вас зненацька, коли ви будете виходити з квартири.
3
Вибираючи металеві двері, не треба прагнути до того, щоб вона була якомога важче. Вистачить 60-70 кг. Адже важкі двері важко відкривати, а значить, вона може послужити погану службу в екстреному випадку. Купуючи металеву двері, краще вибрати надійну, добре зарекомендувала себе компанію, яка давно працює в даній ніші. Адже ви повинні довіряти її фахівцям, бути впевненим, що вони не виготовлять дублікати ключів. До того ж, в солідній фірмі вам краще розкажуть про всі особливості та переваги наявних дверей.
Зверніть увагу
Як вибрати металеві двері. Системи замикання металевих дверей. Тепло- і звукоізоляція металевих дверей. Металеві двері протягом багатьох років виконують безліч різноманітних функцій: надійно захищають приміщення, прикрашають вхідну зону житлових і громадських приміщень.
Корисна порада
Як вибрати вхідні двері - це часто зустрічається завдання при плануванні ремонту. Ми постаралися описати основні моменти на які необхідно звертати увагу, щоб вибір дверей був безпомилковим. Отже, як вибрати вхідні металеві двері: яку фурнітуру використовувати, яка конструкція у сталевої двері і яких видів буває профіль, а також інші важливі моменти.