Як заощадити гроші при купівлі товару.

Існує безліч способів економії, деякі з яких дивовижно прості. Однак більшість споживачів навіть не здогадується про них і продовжують купувати товари за завищеними цінами.
Інструкція
1
Поїдьте в гіпермаркет, щоб заощадити гроші при купівлі товару. Вартість продуктів, одягу та побутової хімії там на десять-п'ятнадцять відсотків нижче, ніж в магазині біля будинку. Купуйте все необхідне відразу на тиждень. Тоді вам доведеться витрачати гроші тільки на хліб і бистропортящиеся молоко, сметану, йогурт.
2
Звертайте увагу на спеціальні пропозиції та акції. У кожному магазині певний асортимент товару іноді продається за зниженою ціною. Не пропустіть момент - так ви заощадите десять-тридцять відсотків від реальної вартості.
3
Вирушайте в магазин з друзями. Продуктові ритейлери періодично влаштовують розпродажі товару, де три найменування продаються за ціною двох або п'ять по ціні чотирьох і т.д. Малоймовірно, що вам одному знадобиться відразу п'ять упаковок порошку. А ось розділити придбання з друзями, заощадивши пристойну суму, можна.
4
Підраховуйте загальну суму чека при покупках в будь-якому магазині. Супермаркети йдуть на хитрість, вивішуючи цінники з сумою, меншою, ніж виявляється в чеку. Не допускайте свавілля! Якщо помітили це, викликайте завідувача. Вам зобов'язані продати товар за ту ціну, яка вказана поруч з ним на полиці.
5
Відвідайте найближчий секонд-хенд і подивіться його асортимент. Дуже часто в такі магазини потрапляє одяг не від покупців, яким вона стала не потрібна, а з речових відділів, де сукні та брюки просто не розкупили. І за триста-п'ятсот рублів ви можете придбати брендові джинси або куртку. Мінус один: щоб знайти щось підходяще, доводиться подовгу ритися в корзинах зі стоком. Але і з цим секонд-хенди борються. Більшість таких крамниць вже розвішує товар на зручних стелажах.
6
Замовляйте одяг зі Сполучених Штатів Америки. Вартість літніх і зимових речей відмінної якості там на двадцять, а іноді і тридцять відсотків нижче, ніж в російських магазинах. І це з урахуванням пересилки. Існує одна заковика. Отримати посилку безпосередньо з Америки можна. Тому пошукайте спільноти в інтернеті, в яких збираються оптові замовлення. Приєднавшись до загального чеку, ви отримаєте додаткову знижку за обсяг.
7
Купуйте побутову техніку в інтернет-магазинах. Через те, що ці організації не орендують приміщення для продажу і не мають величезного штату продавців, вартість холодильників, пральних машин, мікрохвильових печей там на десять-двадцять відсотків менше. Дуже часто доставка по місту безкоштовна, а по області заплатити доведеться лише за кілометраж. При цьому всі законні умови покупки збережені. Товар можна поміняти, здати назад або віддати в гарантійний ремонт.