Як навчитися грати на гітарі за місяць.

Безсумнівно, в будь-якій компанії гітарист - це велика знахідка. Кожен хоче спробувати себе в такій ролі, потримати гітару, взяти пару акордів. Але якщо постає питання про навчання, то деякі погоджуються на це. Існує думка, що на гітарі грати вчитися дуже довго. Але насправді оволодіти цим інструментом можна всього лише за місяць.
Вам знадобиться
  • - гітара;
  • - таблиця акордів.
Інструкція
1
Складіть графік занять. Звичайно, за місяць і навіть менше на гітарі навчитися можна. Однак у перебігу цього терміну необхідно працювати практично на знос. Мистецтво вимагає жертв, і ця жертва буде у вигляді величезного часу і болю в пальцях на перших порах. Тому приготуйтеся до такого розкладу. Розбийте місяць на чотири періоди по п'ять днів. Тобто можна практикуватися п'ять днів на тиждень і два відпочивати. Перший період піде на навчання акордів, способів посадки. Другий період буде відповідальний за прийоми гри. У перебігу третього періоду ви будете практикувати перші пісні. Останній тиждень піде на закріплення матеріалу і відточування навичок гри.
2
Візьміть гітару і таблицю акордів. Посадку можна використовувати будь-яку, яка вам підійде. Для цього просто намагайтеся підшукати для себе правильну посадку. Кожен гітарист намагається сісти так, як йому зручно. Звичайно ж, можна використовувати класичну посадку. Для її виконання вам необхідно покласти гітару на ліву ногу, правою підперти її корпус. Така посадка вимагає нахилу гітари на 45 градусів. Тобто колки грифа повинні знаходитися на рівні плечей. Але це необов'язково. Робіть так, як зручно вам. Тепер використовуючи таблицю акордів, починайте ставити пальці лівої руки на потрібні струни і лади. Проводьте по струнах правою рукою вгору і вниз. Вправляйтеся в різних акордах протягом двох-трьох годин до появи характерної болю в пальцях.
3
Переходьте до прийомів гри. Після того як ви навчитеся ставити правильно акорди і перебирати їх, приступайте до вивчення прийомів гри. До цього часу шкіра на пальцях огрубіє, і болю не буде. Почніть тренувати бій. Вдарте по струнах вниз вказівним пальцем, потім цим же пальцем вгору. Це найпростіший варіант бою вниз вгору. Потренувавши його, починайте ускладнювати. Використовуйте глушіння. Але перш за все, розберіться з цим прийомом. Глушіння дуже часто використовується в піснях. Вдаряєте ребром долоні по струнах. В результаті повинен виходити глухий звук. Тепер комбінуйте вниз, вгору, глушіння. З часом ускладнюйте, наприклад, вгору, вгору, вниз, вниз, глушіння. Таких комбінацій можна придумати багато, головне - зловити ритм
4
Починайте практику гри пісень. Придбайте спеціальну літературу, в якій є пісні виконавців і акорди до них. Починайте грати. Починайте з пісень, в яких є два-три акорди. Після переходите до творів з частою зміною акордів. Поступово ви будете грати будь-яку пісню по книзі.
5
Заключний період складається в підсумковому закріпленні всіх навичок, отриманих за три тижні. Також можете почати вдосконалюватися і вивчати нові способи гри, такі як арпеджіо, баре, флажолет, гамма. Пам'ятайте, досконалості не межа.